Skocz do zawartości

Soot


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: soot
Wiek: 20 lat
Staż gry Counter-Strike: 3 lata z hakiem 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Tak parę razy (dużo rzeczy tłumaczył mi także Siwy)
Ile czasu poświęcasz forum?: Na forum poświęcam 4h dziennie czasami więcej , wszystko zależy od wolnego czasu 
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Na samym początku gry w cs używałem aima, wh oraz sh natomiast co do znajomości wspomagaczy to mam znacznie większe : spinhack , norecoil, esp ,lambert... 
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:  Na samym początku kiedy przyszedłem na tą sieć to dostałem bana za wh :D a potem ub :D 
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Co do stanowiska Ub-T to nie miałem nigdy okazji wstąpić w jego szeregi, natomiast jestem adminem oraz opiekunem serwera wiec w ocenianiu rożnego rodzaju wspomagaczy jestem dobry. Bardzo rzadko ktoś dostaje ub po moim zbanowaniu. Dużo razy także sprawdzałem ss-y graczy z bf2, więc wiem jak wygląda ss kiedy ktoś ma wh albo np. podświetlane modele. 
Informacje o sobie lub uwagi: Myślę ze przydałbym się na tym stanowisku , tak jak wspomniałem wcześniej mam pewne doświadczenie w kwestii wspomagaczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak poniewaz od dluzszego czasu jest opiekunem i odpowiedzialnie wykonuje swoje obowiazki i jest czesto na kompie, a nie raz widzialem na SB, ze ktos prosi o ub, a nie bylo np. Siwego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF'a ogarniasz, bo sam mam w tym udział wiem że sobie radzisz i wiem że poradzisz sobie i z tym, pisz na gg wsprawie konta do panelu. Przyjęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności