Skocz do zawartości

graczowie o nicu CS II cs-classic.pl


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej tylko nie wiem czy dobrze podałem nick bo aktualnie jestem w szkole i pisze ten post. Graczy o takim Nickach można banowac permem ? Nie chodzi mi o to ze koles reklamuje nasze forum ale o sam nick. Powód? Wchodzi na ten nick kilkanaście osób i nie wiadomo czy wchodzą na aktywnym czy to podszywki po czasem jest tak ze daje bana za nick najpierw 5minut potem 30minut i nie działa z taka prośbą aby zmienił nick. I często skanują i nie tylko tacy gracze o takim Nicku napewno ktoś się wypowie i poda po prawny nick. Dlatego czekam na wypowiedz innych adminow oraz graczy ale też również naszego opiekuna na ten temat. Bo na prawdę czasem dawać co 5min albo co chwile dawać temu graczowi bana to aż się robi nudne a czasu czasami nie ma aby zobaczyc czy to podszywka czy ten sam i nawet to bylo by ciężko bo skad wiedzieć kto z graczy mial pierwszy nick. A co najlepsze tacy graczowie wgl nic nie piszą a najczęściej blokują zambi albo skanują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiy zrozum jedną rzecz. Że mogę zbanować permem go. przeczytaj regulamin zombi moda. Za podszywkę ban perm więc nie polece z admem. A skąd mogę wiedzieć że to akurat jeden gracz który miał pierwszy? jeżeli na tym samym nicku grają dużo graczy? czekam na wypowiedz administratora i adminów zombi moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iloneza i co? Tutaj samo siebie zaprzecza xd Bo w takim razie nie mamy ich banować na nick tak ? to jeżeli gracza takiego zbanuje np za skanowanie i widze ten sam nick za 15 minut to skąd mam wiedzieć że nie wchodzi na przykład na aktywnym aby dalej skanować? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, to jest zwykły gracz. Tak go trzeba traktować, a zwykłego gracza chyba nie kickujemy bez powodu, nie?

A podszywka ? Dopiero pod adma jest banowana permem, gracz 3h - 1 dzien. 

 

Skipper, tak jak ilonez mówi jest neobans i tym banuj. Wszystkie bany najlepiej walić neobansem, tak unikniesz "problemów" 3/4 graczy to zmienne, i myślą że reset routera/ modemu i wejdą na serw. Banuj neobansem, tak samo sie banuje a unikniesz tych problemów, bo nie raz wchodzą przez zwykły"" na serwer, i banujesz za aktywnego. 

 

Neobans dobry, ale ma wade wystarczy zmienić platforme z NS > STEAM. STEAM > NS, bo to ci banuje tylko IP nie sid. I bez bana jesteś, możesz wejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi następny problem amxmodmenu mam zbugowany albo admini nie wchodzą na zombi moda oczywiście jak ta komendę się wpisze wyskakuje menu i przy islam ban kiedys miałem amx ban albo amx neobans a teraz nagle brak tego nie wiem z jakich przyczyn pierwszy raz mam takie coś moze coś poradzicie lub pomożecie ?:)

 

 

Tak ale teraz nadchodzi mi drugie pytanie można zmienić regulamin znaczy zmienić aby dodać takie coś jak zakaz pomaganie sobie. Znaczy pomaganie sobie czyli nie mogą sobie pomagać zombi z humanem. Bo brak tego w regulaminie co wiąże się z tym ze nie moge banowc za to. Oczywiście ze tutaj moge banowac za nie wykonywanie celów itp ale aby uniknąć nie potrzebnych skarg itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież oczywiste, i jak nie ma ? Nie ma zombi z humanem, ale jest - Zakaz pomagania sobie, CT TT pomaga, czy bija sobie XP. 

Banuj za to, jak sobie "pomagają" 

I, skipper jak ty budujesz zdania ;d 

 

A to 1, Bo siadło amxbans, nie i na każdym z serwów tak samo nie ma neobansa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, to jest zwykły gracz. Tak go trzeba traktować, a zwykłego gracza chyba nie kickujemy bez powodu, nie?

A podszywka ? Dopiero pod adma jest banowana permem, gracz 3h - 1 dzien. 

 

 

No jak jest np taka sytuacja jak ostatni x3 Player CSC to wiesz ;p upomnienie, upomnienie, upomnienie ( w pewnym sensie prośba ) jak nie skutkuje to kick Xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za info że neobans siadło a ktoś wie kiedy znów powstanie ? XD Wiem jakoś dziwnie składam zdania ale ja tak już mam zawsze z tego mam beke XD więc nie stety musicie się do tego przyzwyczaić :P Dobra wiem niej wiecej jak mam postępować z tym graczem CSC. Sorry ale miałem przerwe 12 dni to wiadomo człowiekowi może się zapomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Kickować lub banować z prośbą o zmianę nick możecie, ale banować sam nick skończy się utratą admina, takich graczy w mojej bazie jest średnio ~2500-3000 i chcesz każdego z nich banować, bo nie potrafią zmienić nicku lub sprawdzają najpierw jak działa cs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to tak mogę banować ich z prośbą aby zmienili nick ale nie mogę banować za sam nick. Czyli takie coś jak ban z treścią za nick to nie można to oczywiste ;P dobra okey. -_- powiedz mi jedno kiedy będzie ten neobans? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Masz mu dać kicka z powodem "Zmień NICK" i tyle, zawsze pomaga, a i za używanie wspomagaczy też banujesz i za wszystko inne, tylko nie za "AKTYWNEGO BANA", bo to są różni gracze, a wy myślicie i banujecie ich jako jedną osobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności