Skocz do zawartości

Burdel ...


WuTeKa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie pisze tego w skargach bo to nie pasuje do skarg. Chodzi o to, aby jacyś admini ogarniali ten serwer bo masakra się tam dzieję, jakieś dzieci z podstawówki sobie wbijają i zabijają każdego z własnego teamu i nie da się grać, zero funu z gry, zero zabawy. Napisałbym o tym na sb, ale nie mam ochoty czekać, aż będę mógł pisać 5 postów. Także prosiłbym, aby jacyś admini wbijali na ten serwer i go jakoś ogarniali, jeśli macie mało adminów rozpatrzcie koniecznie podania i znajdźcie kogoś ogarniętego, bo stracicie przez te dzieci sporo graczy, w tym także mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym złożył podanie bardzo chętnie, lecz nigdy w cs:go nie miałem admina bo w sumie nie potrzebuję bo gram więcej mm, ale czasem wchodzę pograć dla zabawy, a jak takie dzieci nie dają grać to tracę wiarę w ludzkość.. Jak się nauczę adminować w cs:go to może coś pomyślę, ale jak na razie nie mam głowy do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nie byłem adminem cs go, ale zawsze jest ten pierwszy raz. Jest daniel, pomoże ci. 

A to że nigdy nie byłeś to cie nie dyskfalifikuje że nigdy nie będziesz mogł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, po co się wypowiadasz jak nie możesz pomóc? Nawet csgo nie masz

A co do tego to mam spisane IP tych osób bo tam się serio grać nie da, czekam na daniela aby mu podać je bo Karol nie ma czasu a kolegę Kennego już dawno nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności