Skocz do zawartości

Skarga Pyskaty


Dame

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Dane


Nick admina/gracza który zawinił: Pyskaty

Admin/Gracz : Admin

Data i godzina: 15.06.2014 godzina 12:00

Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie

Opis sytuacji: Kazdy mu pisze na u@, o ty ze np gosciu caly rundami siedzi na respie albo ze ktos ma wh a on na glowym pisze ze zgloszenia na u@ i tak w kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku sprawdzam zgloszenia pokolei mam 10 zgloszen o cziterow bo en3rdzik grac nie umie. mam swiadkow, ze sie zgadales z en3rdzik zeby cie poparl to smutne :( . POZDRAWIAM :*
Aha tyle zgłoszeń 1 ban bo wszyscy byli czyści . A że grać nie umiecie to ja polecam grać na botach .
aaa i jeszcze jedno : Na cs_assault tt może być rozstawione na respie ale nie w szybie i przy hostach bo oni pilnują hostów :). I koleś przechodzi przez szyb a wy akurat wskakujecie i was dednie i ryczycie, że koleś kampi w szybie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na hltv się nie zapisuje dźwięk, Ale ja wszechmogący nie jestem i 30 zgłoszeń naraz nie sprawdzę. Co bedzie to będzie ale jest mi miło, że sie zgadaliście na mikro na mnie :). Ciekawe jak sobie poradzicie w realnym życiu bo mnie nikt nie musi popierać, jestem sobą ale jak wy się opieracie na kolegach to pozdrawiam.
do tego en3rdzik ten twój płacz, że majkel ma cheaty bezcenne <3, gdy on jest czysty <3.
eN3rdzik gracz cię zabije i odrazu płaczesz, że cheater bez przesady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskaty nie no rozwaliłeś system teraz 30 zgłoszeń? najpierw było 10 teraz 30 a zaraz będzie 50 weź się nie poniżaj wiemy że do admina się nie nadajesz i to jest twój obowiązek żeby dać ss-y, bo pisałem na u @ i nic. I do płaczka to se możesz mówić do swoich kolegów (ale ich nie masz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli mowisz ze 30 zgloszen miales na 1 cheatera i 1 ktory kampi na respie ale i tak z tym nic nie zrobiles, na mikro nic na cb nie mowilismy tylko ja powiedzialem dla "YeS?" ze napisales ze ja mu niby grozilem, i jak miales 30 zgloszen to czemu tylko 1 bana dales przez cala mapke, i z reszta widac bylo ze mase czasu miales spamiac sobie cheaterow na u@ zglaszac.

 

P.S: sory za spam w swoim poscie, prosze o warna dla @Ojdoss za wtracanie sie w zycie prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskaty nie no rozwaliłeś system teraz 30 zgłoszeń? najpierw było 10 teraz 30 a zaraz będzie 50 weź się nie poniżaj wiemy że do admina się nie nadajesz i to jest twój obowiązek żeby dać ss-y, bo pisałem na u @ i nic. I do płaczka to se możesz mówić do swoich kolegów (ale ich nie masz).

Najpierw sprawdzam jak są podejrzenia daje ss człowieku jak bez sprawdzania miałbym dawać ss to na serwerze byłoby 5 graczy . Nie liczę ile zgłoszeń, ale ponad 10 napewno było i do tego jeszcze kilka na say a powinni pisać na u@, ale i tak sprawdziłem ;). Ja się wtrącam do Twojego życia? Tylko napisałem, że się opierasz tylko na kimś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opieram sie tylko na kims poprostu napisalem posta i powiedzialem im, nic nie wspominalem o tym zeby sie wypowiadale tutaj, po za tym jak pisalem ci z 4x ze gosciu caly czas na respie kampi to mogles sobie poprostu na tym spec'cie posiedziec i spamic mi Cheaterzy na u@, a jak napisalem o tym ze ide zlozyc skarge to co taki nerwowy sie zrobiles jakos miales czas zeby zemna popisac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnicie Się okkkkk

 

Ja Jestem Świadkiem Byłem Na Spec Grał Pyskaty Potem weszedł na spec i spytałem się go tak

 

Ja "Co Tak na specka weszleś"

 

Pyskaty "Musze Sprawdzić Kilka Gości Bo Mi Spamują Na U@ Caly Czas"

 

Ja "hah jak ich ktoś zabije to odrazu myśli ze na wh jedzie ktoś"

 

Już Mineło 10 min

 

Pyskaty "Dobra Są Czyści Wszyscy Ide Grać Dalej"

 

Ja " Mówiłem Ci Że tak jest ktoś ich zabije i oni mówią ze ma on wh"

 

Pyskaty"No no A ty Do Grania Bo zaraz Kicka Ci Dam :)

 

Ja " Dobra Idz Do Ct Ok"

 

Pyskaty "Ok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin zanim została napisana skarga poinformował mnie na gg że nie wyrabia na serwerze ze zgłoszeniami i poprosił o zawołanie jakiegoś dodatkowego admina dlatego nie dziwie się że ta skarga została napisana, ale zrozumcie każdy jest człowiekiem i na wszystko nie wyrobi doskonale wiem jak ludzie potrafią spamować kto to nie ma wh gdy słyszą że ktoś jest czysty dalej spamują. Dlatego też jeśli coś chcecie udowodnić takimi skargami proszę nagrywać 5 minutowe demka pokazujące olewke admina czy to na zgłoszenia u@ czy np. jego niewłasciwe zachowanie, durne voty zmienianie map. W takich momentach sprawdzam logi i widzę wszystko wystarczy godzina i data zdarzenia. Wtedy admini / admin będzie odpowiednio ukarany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności