Skocz do zawartości

Czeste chmury geste na admina!?


Jimmy(Czeste chmury geste)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Czeste chmury geste
2. Imię: Waldemar
3. Wiek: 25
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): wydaje mi się, że co najmniej dobre, 6-7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Niech Wam będzie, nie zbiednieje ;]
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156 - nie jest do mojego ale właśnie w tej chwili zauważyłem, że jestem w top10 na serwerze.
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam 25 lat, w csa gram od 2007 roku z przerwami(nie licząc grania w kawiarenkach x lat temu), przerwy te spowodowane były wyjazdami za chlebem za granicę. Najdłuższa to 14 miesięcy rozłąki z csem (pobyt w UK) a tak to po 3 miesiące 2x (Niemcy i Norwegia).
Potrafię odróżnić dobrego gracza od czitera. Byłem już adminem kilka razy. Pierwszy raz już pół roku po rozpoczęciu przygody z csem. Później praktycznie przez 2.5 roku byłem adminem na sieci serwerów Bermud, która już praktycznie nie istnieje(jest jeden serwer ale pusty) a swego czasu była jedną z najlepszych w Polsce. Byłem adminem na serwerach FFA, 4FUN, TP i na Onlydd2, które to najbardziej ostatnio preferuje i od początku tego roku gram tylko na takich serwerach. Na tym serwerze gram blisko pół roku z przerwą ponad miesiąc po sprzedaży serwera. Ale jakoś powróciłem. Po prostu, żeby dalej nie zanudzać znam się bardzo dobrze na tej robocie, wiem co gdzie i jak i po co na co i w jakim celu. Wykonywałem tą funkcję zawsze z zaangażowaniem i poświęceniem, bowiem wiem ile znaczy czysta i kulturalna gra, bez cziterów, obrażających i prowokujących typów... Myślę, że na serwerze cieszę się dobrą opinią u większości graczy co potwierdzicie w komentarzach ;) wiadomo nikt nie jest idealny. Chętnie pomagam nowym graczom jak i adminom, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z amx'em i adminowaniem.
Z góry dziękuję za pozytywne opinie i zapewniam, że wasze głosy nie zostaną zmarnowane a serwer tylko zyska.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie posiadam, od początku swojej przygody z csem zawsze grałem non steam i to się raczej nie zmieni.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Tutaj szczerze nie potrafię się określić. Bywa tak, że jednego dnia siedzę godzinę, drugiego 5 a jeszcze innego jak nie mam zupełnie nic do roboty to pół dnia siedzę. Są też dni, że w ogóle nie gram.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Pracuję na 2 zmiany, w tygodniu zależnie od zmiany gram od rana jak mam na 2 zmianę(zależy jak się obudzę) do 13:30 i po pracy od około 22-23 do 2 w nocy przeważnie. Jak mam na rano to grywam (zależnie od dnia) od 15 do 23-24. Nie jestem no lifem i nie zobowiązuje się być nie wiadomo ile na serwerze ale na pewno się przydam, bo gram sporo jakby nie patrzał.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 5 lat + -
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem adminem na 3 sieciach. Może nawet na 4 już nie jestem pewien ;]

 

 

Pozdrawiam i liczę na szerokie poparcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej na tak:) znamy sie juz dlugo,ogarnia temat. martwi mnie tylko brak steam,bo ja dla admina specjalnie kupilem,ale mysle ze jakos to bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak, staż na serwie + wymagania.

Jerzy, no tak lepszy admin ze steamem, ale i tak połowa bierze adminów na IP (chyba że zmienne to nie) i gra na NS'ach. 

Składka to VIP - jest VIP, jest składka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste ze TAK , Steam nie jest az tak wazna rzecza w funcjunowaniu na serwerze jest juz kilka NS-ow adminow w tym ja :) , Czeste Chmury Geste ogarnia bystry chlopak mozna powiedziec ze jego historia przypomina troche moja :) jak najbardziej na TAK , do zobaczenia na serwie pozdro team :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zapraszam na PW :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności