Skocz do zawartości

Konkurs Karaoke !


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs odbędzie się na naszym serwerze TeamSpeak3 Cs-Classic.pl !

 

Informacje o konkursie:

  1. Organizatorem konkursu jest Đαηι∂ℓ™♥  (w razie pytań proszę priv do mnie)
  2. Jury ocenia występ według punktacji w skali od 1 do 10
  3. W konkursie będzie tzw. "Podium". Oznacza to, że 3 najlepsze osoby zostają nagrodzone.
  4. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów wygrywa.
  5. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie soliści.
  6. Zapisy trwają do 26 czerwca 
  7. Będzie 3 Jurorów 
  8. Po zakończeniu zapisów organizator umawia się z uczestnikami na dni w które będą  śpiewali. ( Jednego dnia max 3 uczestników )
  9. ŻEBY KONKURS WYPALIŁ MUSI WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ MINIMUM 8 OSÓB !

Zasady:

 

  1. Uczestnicy eventu zobowiązani są do przyjścia na umówiona godzinę.
  2. Po wysłuchaniu każdego z uczestników, Jury oceniają daną osobę w skali od 1-10
  3. Uczestnik wykonuje jedną piosenkę, którą postanowił zaśpiewać.
  4. Uczestnik powinien posiadać:

 

  • Sprawny mikrofon
  • Podkład (nie jest wymagany, aczkolwiek jest dozwolony) każdy uczestnik odtwarza we własnym zakresie.

 

Nagrody:

 

Miejsce Pierwsze - Key na Origin do gry Medal Of Honor, ranga na TeamSpeak 3 "Zwycięzca Konkursu", VIP na TS'ie oraz kanał VIP + Darmowa wybrana usługa w sklepiku za 11 zł vip/premium

Miejsce Drugie - VIP na okres 15 dni na wybranym serwerze Cs-Classic, VIP na TeamSpeak 3 oraz kanał VIP

Miejsce Trzecie -  VIP na TeamSpeak 3 + Kanał VIP

 

 

Wzór Zapisów !

 

 

Imię :
Nick :
Utwór :
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię : Dominik
Nick : Z I E L E
Utwór : Eddyta Geppert - Szukaj mnie.

Aleee wydaje mi się, że wiadome że to wygram, jestem na tej serwerowni najlepszym wokalistą, całee FFA to potwierdzi. XD

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącę, ale dla mnie to bez sens jest. Dlaczego w jeden dzień może śpiewac max 3 osoby? Wątpię, że 8 osób nazbieracie, i dla mnie głupotą jest to bo byście mogli to zrobic w dany dzień wszystkich obsłuchac ocenic, gracze inni by posłuchali, a tak to wiecie ;-)

To tylko moje zdanie zrobicie co chcecie :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącę, ale dla mnie to bez sens jest. Dlaczego w jeden dzień może śpiewac max 3 osoby? Wątpię, że 8 osób nazbieracie, i dla mnie głupotą jest to bo byście mogli to zrobic w dany dzień wszystkich obsłuchac ocenic, gracze inni by posłuchali, a tak to wiecie ;-)

To tylko moje zdanie zrobicie co chcecie :D

Pozdrawiam

 

Jeżeli będzie mało osób to zrobi się tak, że wszyscy na raz, a jak będzie więcej osób to po 3 xd ale cos nie widzę, żeby było więcej :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Ilona

Nick: Ilonez

Utwór: Hunter - Requiem

Jak szaleć to szaleć xD nie wiem czy na 100%, zależy kiedy to się odbędzie i czy wtedy nie wyjeżdżam w Puszcze Białowieską

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale proszę was bez zbędnych komentarzy >.< Wygląda to jak "nabijanie postów" chcesz wziąć to się zapisz XD Jak nie chcesz to nie zapisuj się i nie pisze bezsensownych postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności