Skocz do zawartości

Ekipa na turniej


Jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Tymbarkowy popieprzyłeś wszystko. Po proszę KAPITANÓW ( Przynajmniej jednego z nich ) o konkretne ustalenie i Wyraźne objaśnienie składów. I żeby już żadne zmiany nie zachodziły. No chyba, że komuś by nie pasowało w danym terminie i godzinie. + Jimmy szkoda, że nie grasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje potwierdzenia dla pierwszych dwóch drużyn od kapitanów na pw czy chcą zagrac w turnieju.

Katarzyna W. ( Kapitan )

 

Mazowiecki Marcin ( Kapitan )

 

Prosze o napisanie na PW czy drużyny chcą wystapic i w napisaniu napisac wzór jaki jest w temacie zapisów :) i gametrackery graczy. 

Pozdrawiam chudy
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pan B, to nie my mamy starać się o to żebyście wy postrzelali. Ten temat założony był po to żeby się zgłaszać wcześniej, a nie jak już są składy.

@ HARDWELL, dobry pomysł, ale czy nie lepiej było by z tych trzech składów wybrać jeden ale taki naprawdę dobry? ( To tylko moje zdanie)

@Sloff, jeżeli chcecie zagrać, tutaj musisz zgłosić skład : http://forum.cs-classic.pl/topic/19265-mistrzostaw-%C5%9Bwiata-cs-classic-zapisy/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie , temat tego dzieciaka byl zalozony juz dawno kiedy ja postaralem sie wrzucic chlopakow do turnieju chociaz sam nei gram to sie obudzily sie spiace krolewne , chociaz nie minela data podania druzyn na turniej to jak widzicie temat autor tematu juz wszystko zadecydowal ale widze tu jego wpisy ze chce wcisnac druzyny ktore wytypowalem sam i mam nadzieje ze nikt mi nie bedzie mial za zle . co do HARDWELLA propozycji to ekipe co wytypowal + jeszcze ktos jak napisal podejrzewam ze nie bylo by jakich problemow aby rozwalic turniej ^^ a ten + jeszcze ktos to moglby byc LEgendKiller naasz stary egzekutor no bo ja sienie wliczam :D bo nie gram w tym czyms , wiec teraz chudy krk napisal aby kapitanowie ktorych wytypowalem zlogily swoje druzyny a resztaa robca co chceta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dzieciaka sobie zerowcu daruj :)) Bo narazie nie pokazałeś żadnego poziomu ani swojego wieku tylko kolesia z gimnazjum któremu nie pozwolili poprawiac ocen buhaha, tak jak pisałem tamte dwa składy moge dopisac jako dwie drużyny tylko wg wzoru kapitanowie mogą podac, ewentualnie bd 3 miejsce dla drużny jak ekipa Patologia nie da mi składu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Tymbark byliśmy z nim w teamie, ja się tu zgłosiłem żeby grać z tobą czy tam z kim ale jak napisałeś że nie grasz, no to z tymbarkiem zrobiliśmy team i został on zgłoszony dopiero później wy składy zrobiliście ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No japierd*le. 

 

Zróbmy dwa profesjonalne składy ( poniższe 2 są według mojego uznania i na podstawie umiejętności. [ Jeden "lepszy" i "słabszy". - żeby mi się tu nikt nie obraził, bo to moje zdanie! ] )

 

Skład pierwszy:

1. Katarzyna W. KAPITAN

2. BCN | #Malaa

3.

4. O.S.D.I.

5. mouse - tu jest Twoje miejsce moim zdaniem.

6. Rezerwa: Papku

 

Skład Drugi: 

1. Tymbarkowy KAPITAN. ( Moim zdaniem lepiej, jak byś zastąpił Katarzynę w składzie pierwszym - Twoje statystyki i styl gry jest imponujący, szczególnie "Akaczem", umiesz dobrze pokierować drużyną - przydałbyś się, nie ukrywam.)

2. Gozdus.

3. MasoN.

4. Mazowiecki Marcin ;*

5. eQ Demolka

6. Rezerwa: Ozzy

 

Powtarzam jeszcze raz - wytypowane "moje" składy są wedle mojego uznania i na podstawie stylu gry, umiejętnościami poszczególnych typów broni i posługiwania się nimi, statystyk, GT oraz postarałem się dopasować po jednym NA PRAWDĘ WYŚMIENITYM snajperze ( AWP ) - Skład pierwszy: Ja. Skład drugi: Demolka. 

 

Jeżeli nie zgadzasz się z moimi intencjami wobec powyższych składów, bądź uważasz, że kogoś faworyzuje - napisz to w odpowiedzi. Co do faworyzacji - nic takiego tu nie wystąpiło, po prostu staram się dobrać Starą gwardię Only DD2.

 

Na jakiej podstawie dopasowałem składy? Dopasowałem je na podstawie osobowości poszczególnych ludzi, aby uniknąć nieporozumień i nie potrzebnych "ataków nerwów", gdy komuś coś nie wyjdzie, poznałem Wasze mocne strony i słabe na przestrzeni czasu spędzonego w grze z Wami, których jest na prawdę mało ( słabych stron ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy zerowcem to Cie w szkole nazywaja i 3m tam swoja nie ogarnieta puche bo jak narazie to Ty dales dupy zapominajac co piszesz we wlasnym temacie  ( manekin -.- ) nic Ci nie musze pokazywac chyba ze chcesz to wystawie faje to popatrzysz chociaz bo swojej to na bank nie widziales bo masz pipe  , i ogarnij ten bunkier bo jak przesadzisz to ja z Toba zrobie porzadek

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Czeste Chmury Geste, Oporowy Zawodnik?

Oni bija wiekszosc z nas na glowe pod wzgledem skilla. Ja od polowy tutaj rowniez nie czuje sie gorszy, ale swoje postanowilem.

Ogarniajcie sie szybciej, bo turniej sie zbliza wielkimi krokami, a nic dalej nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Czeste Chmury Geste, Oporowy Zawodnik?

Oni bija wiekszosc z naswe na glowe pod wzgledem skilla. Ja od polowy tutaj rowniez nie czuje sie gorszy, ale swoje postanowilem.

Ogarniajcie sie szybciej, bo turniej sie zbliza wielkimi krokami, a nic dalej nie wiadomo.

 

 

Kamilu. Odnośnie tych panów. Czeste się nie wypowiedział czy chciałby zagrać. A co do Mateusza ( Oporowego ) nie widziałem go ani razu, nie zaistniał również już w TOP15 ( nie sugeruje, że aby grać wymagane jest bycie w wysokim rankingu, tylko gdyby grał Oporowy, to by tu zaistniał. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu. Odnośnie tych panów. Czeste się nie wypowiedział czy chciałby zagrać. A co do Mateusza ( Oporowego ) nie widziałem go ani razu, nie zaistniał również już w TOP15 ( nie sugeruje, że aby grać wymagane jest bycie w wysokim rankingu, tylko gdyby grał Oporowy, to by tu zaistniał. :) 

 

Luzik, to byla taka moja luzna sugestia oraz obiektywna opinia z ktora nikt nie musi sie zgadzac.

Pokazcie na co was stac. Ja zagram w nastepnych turniejach o ile takie sie odbeda gdy tylko zmienie sprzet, bo na tym obecnym nie moge pokazac pelni moich mozliwosci.

 

Milego weekendu, nie chlejcie za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy zerowcem to Cie w szkole nazywaja i 3m tam swoja nie ogarnieta puche bo jak narazie to Ty dales dupy zapominajac co piszesz we wlasnym temacie  ( manekin -.- ) nic Ci nie musze pokazywac chyba ze chcesz to wystawie faje to popatrzysz chociaz bo swojej to na bank nie widziales bo masz pipe  , i ogarnij ten bunkier bo jak przesadzisz to ja z Toba zrobie porzadek

Najmniejszy pies najwięcej szczeka ! :)

 

W dalszym ciągu czekam na zgłoszenia na PW wg wzoru i obok nicków ich GT z przegranymi godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi@rdole te Nasze "kapitanowanie". Może to ja powinienem zostać kapitanem jednej drużyny. Wszystko ładnie ułożę. Do osób z pierwszego składu, który podałem wyżej. Napiszę do Was na PW i uzgodnimy wszystko. Bo to co jest obecnie, to jakaś porażka. A ty Chudy odpuść kuźwa wreszcie troszkę.

 

@Edit: Jeżeli ktoś chciałby mi sprawić przyjemność, to wciąż poszukuję osoby na ewentualną rezerwę, bo takiej Nam brakuje. Zgłoszenia na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności