Skocz do zawartości

Ban skan Archami


Yakubu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Nick którym Grałem : FirstBlood

Admin Który mnie zbanował : VIDE CUL FIDE

Chcę Wyjaśnić ban . 

Po pierwsze. Nie skanowałem Archami, Ponieważ Atakowałem ninje więc go używałem, tak że można było popatrzeć a nie od razu banować.

Po drugie. że jacyś gracze płaczą za to że ich zabijam nie wiedząc skąd i nie widząc kto zabija ich to żadne wyjaśnienie ponieważ byłem Ninja że od razu Krzyczą sobie skan archy. i skan. No to, to jest Po prostu żałosne, po co robiliście taki item przez który nie długo skakać nie będzie można .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgl nie rozumiem o co ci chodzi? Wyjaśniać banu nie musisz, skan to skan. Każdy rozumie, jeżeli ci chodzi o prośbę o UB, bo np.. ban nie słuszny? to napisz ten temat w odpowiednim dziale - http://forum.cs-classic.pl/forum/85-pro%C5%9Bby-o-ub/

A skarga? Admin to człowiek, a nie maszyna i nie jest idealny, zdarzają mu się pomyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgl nie rozumiem o co ci chodzi? Wyjaśniać banu nie musisz, skan to skan. Każdy rozumie, jeżeli ci chodzi o prośbę o UB, bo np.. ban nie słuszny? to napisz ten temat w odpowiednim dziale - http://forum.cs-classic.pl/forum/85-pro%C5%9Bby-o-ub/

A skarga? Admin to człowiek, a nie maszyna i nie jest idealny, zdarzają mu się pomyłki. 

Siwy, takie prośby o ub to w dziale Skargi, bo to podchodzi pod skargę xd

Zapraszam do złożenia skargi w odpowiednim dziale wraz ze wzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargi nie będę składał ale proszę o patrzenie czy ban dobrze idzie , a Nie ban za nic idzie . jeżeli takie coś jeszcze raz mnie spotka za nic . to Skargę napewno zgłoszę .

 

 

 

Do usłyszenia

Yakubu

   FirstBlood .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargi nie będę składał ale proszę o patrzenie czy ban dobrze idzie , a Nie ban za nic idzie . jeżeli takie coś jeszcze raz mnie spotka za nic . to Skargę napewno zgłoszę .

 

 

 

Do usłyszenia

Yakubu

   FirstBlood .

Bez dowodów nic mu nie zrobię. Następnym razem złóż skargę w odpowiednim dziale.

Wyjaśnione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności