Skocz do zawartości

Pomoc jak ktos juz rozwiazal ten problem :D


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie sposoby albo mody taki aby mogl słyszeć ns oraz steama. Bo ja osobiście mam steama i nie słyszę ns a czasem jak sami wiecie trzeba z nimi zrobic porządek dlatego szukam jakiegoś sposobu aby mogl ich słyszeć. -_- Twój sposób robiłem i nie działa :D nie działa u mnie nie wiem jak u innych albo coś zle robię :D to czekam na odp dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie to nie działa szukam i nie moge znaleść nic innego. Może znacie sposoby inne? nie nie będę grał na ns XD nie po to wydałem 20zł aby grać na ns xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek, przecież możesz do nich napisać na say'u, tak? :P Chyba że wolisz przez mikro to można tak zrobić nie tylko na tym serwerze ale na wszystkich serwerach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dawcio mówi ja jestem adminem zombi moda i po prostu czasem piszą że gada jakieś dziecko przez mikro i jak to mam ogarnąć ? jeżeli ktoś dostanie kicka i zaraz będzie spinał. Dlatego czekam aż mi ktoś powie jak można zrobić bo ja nic nie mogłem znaleść w internecie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek, ja mam rozwiązanie dla ciebie :), po prostu ściągnij NS tutaj z cs-classic i na zm-modzie graj na NS, na zm modzie 95% graczy ma NS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek, ja mam rozwiązanie dla ciebie :), po prostu ściągnij NS tutaj z cs-classic i na zm-modzie graj na NS, na zm modzie 95% graczy ma NS :D

W końcu pisał, że nie będzie grał na NS bo nie po to wydawał 20zł na STEAM. Więc nie potrzebnie to napisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł ? co to jest? kieszonkowe miesięczne daj spokój skiperek jeżeli grasz na innych serverach to siedż na steam a na zm-mod graj na ns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co to jest tylko ja zarabiam za miesiąć 120zł ... co to jest xd prawie tydzień robienia na praktykach ale co to jest. Nie będę siedział na ns bo ns lubi się craszować a ja z tym nie lubie walczyć. Poszukajcie może coś znajdziecie ja nie mogłem znaleźć:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności