Skocz do zawartości

Ocena Adminów Bf2


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni doszło 2 nowych adminów na okres próbny : 

 

 

Buu ! ?  oraz  Wozik 

 

 

Proszę o ocenę ich sprawowania w funkcji admina Bf2. Liczę na szczere wypowiedzi. Każdy post który będzie zawierał krótkie, bezsensowne odpowiedzi będzie nagradzany warnem :). Każda wypowiedz ma być uzasadniona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak pisałem, że mnie nie będzie, co prawda w złym dziale, no ale nie mam dostępu do ukrytego działu dla adminów. ;c Po gt można zauwarzyć, że jestem dosyć często na serwerze (codziennie). Staram się być conajmniej 2/3 godzinki dziennie ( w podaniu napisałem, że będe od godziny czasu w góre). Lecz chciałbym się wypowiedzieć nie na mój temat, nie na Wozika temat, lecz na temat reszty adminów. Gdy z Wozikiem jesteśmy na serwerze do od czasu do czasu widać tylko Soota i JayMcKenzie, odkąd jestem adminem to Asiunie widziałem tylko raz, ale z tego co wiem zgłaszała swoją nieobecność, no i widać admina GokU o godzinie 12:00. A no tak, widać jeszcze Abarta i Xomib od czasu do czasu. :) 

Edytowane przez soot
Po 1 to jest temat do wypowiadania sie o adminach przyjetych na okres próbny. Po 2 co do dzialu do adminów to zobacz sobie na gg co ci wysłałem. Po 3 jesli widzisz ze dany admin nie gra albo olewa swoja funkcję to piszesz skargę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o ocenę adminów oraz graczy na temat naszego admina Oli . Interesuje mnie jak sobie radzi na tym stanowisku, jak sie z wami dogaduje, czy dobrze ocenia odpałow itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zachowanie to jest ogarnieta, botow tez raczej ogarnia tylko czasami przesadza z dlugoscia kary (chociaz tez jestem za twardym rygorem wiec dla mnie to plus ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do Oli mam miesszane zdanie, co prawda jest ogarnięta, wie co robi, czasami ją ponoszą nerwy i daje te bany o wydłużonej karze, lecz musiałaby jeszcze popracować nad podtrzymywaniem serwera w kulturze. Byłem świadkiem jak wczoraj na cs_max pisała na say@@ o kazaz HE, ale nikogo nie zbanowała a NoMaD zabił 3x z HE w osobnych rundach, taka sygestia. ^^ Co do wykrywania czitów jest wszystko wporządku, jeżeli nie jest do końca pewna, to zapyta się co i jak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dobrze wykonuje swoją pracę, zanim da bana (np. ss'y) wejdzie na spekta i poobserwuje chwile, a nie to co inni admini, którzy lecą tylko na fragi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wassup - Stwierdzasz, że inni admini lecą tylko na fragi? Nie sprawdzaja graczy? Masz od tego dział dla Skarg, nie oczerniaj tutaj bezpodstawnie reszty adminów, poza tym niewiduje CIebie na serwerze, może raz Cie widziałem, a gram często.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności