Skocz do zawartości

Ocena Adminów Bf2


soot

Rekomendowane odpowiedzi

oceny były i będą dalej, ponieważ są admini przyjęci na okres próbny a ja mam obowiązek sprawdzić jak admini na próbnym sobie poradzili :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jigsaw to bardzo dobry admin, ktory zachowuje sie jakby byl w tym fachu od zawsze ;) Nie no milo sie z nim wspolpracuje na serwerze oraz gada, gdyz zgadzamy sie jak dwie krople wody ;) nawet jak jest kilku cziterow na raz to raz dwa i ich nie ma, to tez zasluga jego dobrej pracy dla serwera, jest bardzo czesto aktywny i radzi sobie wzorowo, ode mnie otrzymuje ocene: celujacy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawuje się dobrze jak każdy z nas :) zastrzeżeń żadnych, przy jego podaniu miałem pewne wątpliwości no ale zostały rozwiane, jedyne niech nie bierze się za rsy i będzie gitara :D zostaje o ile więcej zacznie pisać tam z nami :P

 

Pozdrawia Żniwiarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem na temat Ortisa. Oczywiście jest to mój ziomek, cieszę się że dostał admina i wgl, ale moim zadaniem jest ocenić twoją pracę jako admina. Osobiście wydaję mi się że nie do końca w odpowiedni sposób wypełniasz swoją rolę jako admin. Pamiętaj, że musisz świecić przykładem (może i ja sam  nie jestem) ale nie mogą lecieć wulgi z twojej strony przez mikro. Poza tym wydaję mi się, że admin jest ci głównie potrzebny do zmieniania mapy na małą, bo zawsze ją zmieniasz kiedy jest mało graczy, a nawet jak jest dużo nie chce ci się zmienić na dużą. Nawet kiedy był kiedyś fy_snow chciałeś zmienić na fy_pool_day. nie wiem z jakiego powodu, ale wiadomo że tam najłatwiej zdobywa się fragi, które cię głównie interesują i za pomocą admina tylko sobie pomagasz. Zbanowałeś przez okres próbny bardzo mało graczy, może i nie miałeś się okazji zbytnio wykazać, ale ja myślę że ci się zbytnio nie chciało. Banowałeś pewnie tylko wtedy kiedy byłeś sam i spamowali ci na u@, bo kiedy jest inny admin masz to gdzieś i wolisz zwalić robotę na niego a samemu nabijać fragi. Nawet kiedyś napisałem ci na u@, żebyś się wykazał jako nowy, kiedy ja sprawdzałem innego gracza, poleciłem ci sprawdzić innego - nie wiem czy to olałeś czy po prostu nie widziałeś, ale mógłbyś się wykazać większą inicjatywą, bo tak się nie robi. Jedynym plusem u mnie z twojej strony to zbanowanie mojej podszywki :) Ja osobiście nic do ciebie większego jako admin nie mam, ale pokaż że ci zależy i popraw swoje zachowanie, bo admin służy pomocą graczom, a nie ułatwia sobie nabijanie fragów. Taka moja ocena.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więc ja się nie będę wypowiadał o każdej osobie oddzielnie, tylko może wypowiem się na temat tych 3 osób jednocześnie. Myślę, że wszyscy zasługują na to, aby być adminami na dłużej. Są aktywni (czasem nawet bardzo, Insane ostatnio trochę mniej). Ze wszystkim da się pogadać i wszystkich ich polubiłem. Dzięki nim atmosfera w gronie adminów, jest bardzo dobra i jest miło :) Ogarniają to co mają ogarniać, czyli "adminowanie" i uważam że się sprawdzili, nie ma co się rozpisywać, wystarczy spojrzeć na ich pracę na serwerze.

Edytowane przez K0wAl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk ogarnia, Insane tak samo, jedyne dziwne akcje buszka które widziałem wczoraj rano wprowadziły mnie w takie dziwne zakłopotanie co to on wyprawia no ale cóż o tym może nie tutaj, moim zdaniem pierwszych dwóch powinno zostać, nad trzecim pomyśleć

 

Pozdrawia zniwiarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy trzej zostają! :) argumenty dlaczego powinni zostać przedstawił K0wAl więc nie ma sensu tego powtarzać :D Ja podpisuję się pod tym co K0wAl pisał obiema rękami. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności