Skocz do zawartości

Ocena Adminów Bf2


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Matta to myślę, że nie ma wątpliwości aby pozostał na tym stanowisku. Był już tutaj adminem, jak najbardziej ogarnia, jest kulturalny, jest no-lifem ale to dobrze dla serwera. Potrafi wzorowo wykonywać swoją pracę. Czasami się z nim kłócimy ale to tylko dla śmiechu, jak najbardziej wykonuje swoje obowiązki prawidłowo, przy czym da się z nim pograć, pośmiać, pogadać. Nie ma co pisać.. Matt jest właściwą osobą we właściwym czasie, we właściwym miejscu, na właściwym stanowisku :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powinien mieć do nich żadnych zastrzeżeń, ponieważ wykonują swoją prace perfekto. Są cały czas aktywni, tak jakby grali na zmianę, jak tego nie ma to jest ten. Błyskawicznie sprawdzani są cziterzy i wzorowo jest prowadzona kulturka i pilnowanie celów mapek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o K0wAl'a to mam bardzo dużo do napisania. Jest spoko gościem z którym można pogadać na różne tematy i też pośmiać do łez na niektóre z nich, jest również no-lifem co można zobaczyć na GT, bardzo sumiennie wypełnia swoje obowiązki admina, jest tolerancyjny i kulturalny. Jeszcze ani razu nie dostał skargi, nie pomylił się co do graczy nie czysto grających. Więc jak najbardziej powinien zostać w gronie adminów. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaTT tak samo jak K0wAl to osoby, które świetnie się nadają na adminów bf. Oboje są kulturalni, zawsze można z nimi pogadać, pograć bez spiny czy się pośmiać.

 

Dobrze wykonują swoją robotę, nie zaniedbują obowiązków. Nie znalazłem niczego, do czego mógłbym się przyczepić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt to człowiek chodzący kabarety jego rewelacyjne poczucie humoru nadaje mu świetną osobowość. Człowiek kulturalny pomocny w miarę możliwości jeśli chodzi o serwer to praktycznie nie wychodzi z niego zawsze kiedy piszę o czitera sprawdzi zawsze :) K0walek to człowiek niezwykle spokojny nie usłyszałem jeszcze żeby kogoś wyzywał naprawdę kultura wysoko stoi u tego Ziomka. Na serwerze pomocny na wszystkie sposoby no i razem Matt'em mało kiedy opuszczają serwer :) jak najbardziej na TAK :D

Edytowane przez Janeczko
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Admin Pomarańcza moim skromnym zdaniem jest bardzo dobrym adminem. Jak mam podejrzenia i reszta serwera też to piszę do Niego na steamie Ten odrazu wchodzi i jak faktycznie ktoś coś ma to banuje. Moim zdaniem powinien zostać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej powinien zostac. Tak znalazl przyjaciol, moge skromnie powiedziec, nie ma z nim zanych problemow. Komunikacja z nim jest wzorowa, potrafi nawet zapanowac nad roznymi "sytuacjami" :D pewnie on wie o co chodzi. Komunikujemy sie czesto na steam czy gdziekolwiek, wzajemnie sobie ulatwiamy prace. Moim zdaniem odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Tyle ode mnie w tym temacie. Pozdrawiam K0wAl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak :D jakby złożył twarz wyjściową to kurde jeszcze jeszcze by można było pomyśleć :D po za tym, wgl nie zna analfabetu przez co robi wielkośne błędy jak pisze na Hugu :D a  tak po za tym, to wykonuje polecenia opiekunów i nie ma z nim problemów a jak ma jakieś ale czy coś to pisze ode raza :) niech adminuje dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Pomarańcza sprawuje się doskonale jako admin. Widzę go często na serwie, jak jest na serwerze pełni swoją powinność w stu procentach :) Powinien zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do niego też się wypowiem :D kolejny który sprawuje się dobrze tak samo jak to było kiedyś, żadnych zastrzeżeń, pomaga jeśli trzeba albo coś tam ;) ogarnięty tak samo jak był xd jest okej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten powyżej dobrze gada! Polać mu!  :pije: 
Tak jak napisał mój poprzednik Medyk sprawuje się bardzo dobrze, banuje kiedy trzeba, jest często na serwie, przypomina o celach itd. Krótko i zwięźle mówiąc jest znakomitym adminem ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest adminem na plus. Kiedy jest na serwerze praktycznie nic mu nie umyka. Jest bardzo skrupulatny i pomocny innym kolegom z administracji. Dogadujemy się i nie było między nami żadnych spin. Nadaję się na admina i powinien z nami zostać na dłużej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć, jak koledzy wyżej ^^ Kiedy jest na serwie to na plus, bo ogarnia i dobrze się sprawuje jako admin, taka kolejna para rąk do ogarniania się przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba szczerze mówiąc to te oceny są bez sensu.. KAZDY z naszego grona sprawuje się dobrze, nie ma problemów i nikt na nikogo nie narzeka, prócz na mnie xd także jest okej ;)

Edytowane przez Smoku13
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności