Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Stronaz robieniem perków

SzYkA
 Share

Recommended Posts

Witam wie może ktoś na jakiej stronie można robić klasy i perki ? bo pare dni temu wszedłemna takąstrone a teraz nie moge jej znaleść w historii podajcie tą stronę to zrobie ciekawe klasy oraz perki między innymi ten ''legendarny perk''

• Właściciel

Generator klas jest do DUPY.Tam nic nie trzyma się dokładne celu:D1/x z broni daje ci 1/x z każdej broni,1/1 z kosy zbugowane.Ja wolę sam zrobić perk/klase niż brać coś z tego ścierwa:DJedyne do czego jest dobry to do podstaw klasy,ale nie do jakieś dokładnej klasy np: na nasz serwer

Ja to się na tym nie znam nie próbowałem nawet ale jak vexioN, proponyuję pomoc to się skuszę :D !!

A poza tym każdy wspomagacz to jest zero tak samo jak w cs'sie aim czy wh to jest zeroo :D !!

Strony z robieniem perków nie nadają się najlepiej samemu robić, wiem to trochę dużo roboty, ale nie tylko te perki będą lepszy jak i będziesz miał satysfakcję z tego, że posiedziałeś trochę i przyłożyłeś się do tego serwera.

• 2 months later...
Guest Anonymous

Generator jest Bardzo dobry :) Wystarczy tylko wiedzieć gdzie są luki(bugi) w nim to potem klasy to jest pare sekund roboty + naprawa buga (pojedyńcze linijki)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines