Skocz do zawartości

Kolejny Wywiad :)


Gość Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w kolejnym wywiadzie :) Tym razem przeprowadzę wywiad z użytkownikiem o nicku Stępień. Jest to Opiekun Serwera ONLY DD2/Inferno, a także Global Moderator i H@ TS3. Myślę, że dzięki wywiadowi poznamy go troche lepiej :) Zapraszam do czytania :)

 

 

Redaktor: Skrillex

Bohater/ka: Stępień

 

 

Dodany obrazek

 

 

No to zaczynamy :)

 

 

Może będę nudny ale zacznę tak jak zawsze. Powiedz Jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś

 

Mam na imię Rafał lat prawie 18 i Jestem z Józefowa koło Warszawy

 

Skoro masz prawie 18 lat rozumiem, że chodzisz jeszcze do szkoły?

 

Niestety tak i będę miał jeszcze 3 lata nauki bo raz nie zdałem ;/

 

A do jakiej szkoły chodzisz? Technikum czy może liceum lub zawodówka?

 

Zawodówka na hydraulikę która jest jedną z moich pasji

 

A poza szkołą masz jakieś inne obowiązki?

 

Jeszcze nie ale nie długo będę pracował by wspierać mamę bo uważam że jej się należy by miała ten 1 dzień wolnego więcej

 

A Uprawiasz może jakiś sport? Albo interesujesz się czymś oprócz hydrauliki?

 

Tak piłką nożną chodzę do klubu sportowego "KS Falenica" gram na defensywnym pomocniku który ma za zadanie odbierać piłki przed polem karnym i zgrywać do napastników

 

Jak długo już trenujesz?

 

Ogólnie to od 3 lat ale w tym klubie jestem 6 miesiąc i w 15 meczach uznanym 3 razy zawodnikiem meczu i 6 bramek

 

Porozmawiajmy o Twoim życiu codziennym. Masz rodzeństwo albo jakieś zwierzęta?

 

Mam jeszcze siostrę przyrodnią, tzn. z tego samego ojca o rok starszą a zwierzęta to 3 koty xD i dodatkowo 3 siostry cioteczne co uważam za zwierzęta.

 

Powiedz nam jak długo już grasz w CS'a?

 

Od 7 lat zaczynając na 2D 1 rok grałem a od 6 lat CS 1.6

 

Na jakiej grasz platformie? Steam czy NonSteam?

 

NonSteam ale Steam posiadam ale bez klucza wcześniej miałem Steam ale sprzedałem i znowu zamierzam go kupić

 

Jaki jest Twój ulubiony mod?

 

ZombieMod najlepszy na świecie fajna zabawa ale nie ma tych serwerów co 2 lata temu

 

A jak trafiłeś na cs-classic?

 

Właśnie w tym jest problem że wpisałem sobie tak cs-classic.pl i zobaczyłem serwerownie nawet nie wiedziałem że taka istnieje. Czyli w zasadzie przypadkiem.

 

A jak Ci się tu podoba?

 

Szczerze to fajnie jest brakuję mi właśnie dobrego ZombieModa a minusy że tu jestem to Dawidek który czasem mnie bardzo irytuję.

 

A jak oceniasz pracę administracji?

 

Praca jest dobra tylko nie lubię jak mi się coś od razu nakazuję oczywiście rozumiem trzeba reklamować ale też ludzie chcą mieć czas dla siebie

 

Czy poleciłbyś tą sieć znajomym?

 

Jasne i polecam tylko koledzy też lubią zombie mod i to też im brakuje. Pamiętam mieliśmy zombie moda tylko dla nas i serwer był 32 slot i zajęty dla nas zawsze było 32 osoby bo tak nam się fajnie grało

 

A skąd się wziął pomysł na taki nick? Najpierw Lionel Messi a teraz Stępień?

 

Stępień mi się kojarzy z gościem z Polskiego serialu "13 posterunek" który uważam za jeden najlepszych

 

Też nosisz takie okulary? :)

 

Będę niestety nosił

 

Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Taak... No więc Pozdrawiam Ekipę Cs-Classic.pl A w szczególności : Viq , Hugo , latek23, -_-, Semi, N3xT, Madziaaa, Sabinka i oczywiście pana redaktora

 

W takim razie dziękuje bardzo za rozmowę :)

 

Również dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności