Skocz do zawartości

Skasował mi się level


Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj gdy wszedłem na serwer zombie level z 22 zmalał na 9. Jest to dla mnie strata, ponieważ oprócz dużego lvl-u mam na tym serwerze vipa. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego się to stało i czy mogę w jakiś sposób odzyskać mój dawny exp. Mój nick na serwerze to Szaman. Bardzo chcę odzyskać to dawne konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać że rezerwację napisałem na PW więc jeżeli ktoś przyczyni się do oddania 22 poziomu to sytuacja nigdy się już nie powtórzy. Przepraszam za błąd miałem jednak 21 lvl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję przykładowych świadków:

Laos

3lu

Russkie

Zangetsu

Xarabek

Marek Koniarek

Lamisz 

Wiem że oni mają konta na forum (nie wiem jak russkie) i najlepszym świadkiem jest Laos który miał ten sam problem i polecił mi żebym zwrócił się na forum także on napewno to potwierdzi. Zobaczyłem jeszcze, że vip skończył mi się dzisiaj ale nie wiem czy ma to jakiś wpływ w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam z tym że ja kojarzee że miał 21 lvl nie 22 bo nigdy nie widziałem cie z 22lvl'e a nawet jak bym nie patrzy na twój lvl to nie widziałem cię z pompką.

 

Szaman czekam jeszcze na pw na przykładową datę i godzinę, aby można bylo obejrzeć demko dla pewności 100%-towej :D

 

wtedy będziesz miał o wiele większą szanse na odzyskanie straconego lvl'a, a i polecam kupowanie vipa na nick+haslo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności