Skocz do zawartości

Podanie Jeste Frixe ;3 (PRZECZYTAJ WSZYSTKO ZANIM OCENISZ)


JesteFrixe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Jeste Frixe
2. Imię:Lukasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8/10 ( pluginow nie potrafie pisac choc komendy typu amx_ban potrafie szybko i bez blednie wpisac oraz potrafie sie płynnie poslugiwac amxmodmenu  )
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Nie ponieważ mieszkam w Anglii ( Londyn ) i niestety nie mam jak wyslac sms a mama mi nie wysle paypalem ponieważ mysli ze ja ktos okradnie z pieniedzy z konta , jesli bede w polsce na wakacje to moze wysle ale nie wiem czy pojade w tym roku )
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Jeste%20Frixe/193.33.176.93:27015/ ( Wiem wiem ze jest tylko 5 godzin ale codziennie gram 5 h wiec 3 dni i juz jest 20 wiec luz .)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Czesc ! , Mam na imie lukasz , interesuje sie geografia , informatyka oraz cs'em , chcial bym zostac adminem poniewaz katany lub innych adminow czasami nie ma ale ja siedze dziennie 5/6 h od 4:30 / 5.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nope nie posiadam steama ale w przeciagu 2 miesiecy mam zamiar go kupic.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5/6 h dziennie w tygodniu / caly dzien w weekend.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze oraz weekend 16:00 + ( robocze ) 10:00 + (weekend )
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: oj dokladnie nie powiem ale 2/3 lata juz prawie.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak bylem adminem na jednym serwerze choc admin byl za przeproszeniem pojebany i mnie banowal co 3 dni na 1d z byle powodu np nie ogarniasz w z m4a1 i takie typu rzeczy. 


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Wiem wiem ze konto jest do podania ale jest tyle nie ogaru na serwerze ze nie moglem juz zwlekać i musialem zlozyc te podanie aby miec pewnosc ze w przyszlosci jesli zostane adminem ten nie ogar bedzie mniejszy lub wcale .

 

Mam nadzieje na pozytywne opinie i do zobaczenia na codzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci tak zależy na tym adminie to złożysz pewnie za tydzień podanie na nowo.

Nie, godziny na forum jak i na serwie + brak składki czy steam. To albo to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. Gram na tym serwerze i mało ciebie widziałem. Podanie słabe brak wymagań - czas gry. Ogólnie podanie do kitu. posiedź trochę na serwerze popisz i daj się poznać :). Nie wszystkie wymagania spełniasz patrz dół.

 

Wymagania

  1. Ukończone 15 lat
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze (nwm bo nie widziałem cię na serwerze)
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
  5. Czyste kontoarrow-10x10.png nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności