Skocz do zawartości

Podanie Tymbarkowy.


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Tymbarkowy
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 23
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie) TAK
6. Składka(Tak/Nie): TAK
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Tymbarkowy/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mysle ze nadszedł ten czas abym dał coś od siebie dla tej serwerowni i godnie ja reprezentował. CHyba juz kazdy mnie poznał iz nie gram tu od dzis... Momentami nie ma admow a sa czitery i w takim momencie nie ma juz gry. Tak wiec skłładam swoje podanie na admina... Nie bede tu juz opisywał czy mam zone, dzieci, kota, psa, słonia itp jak inni to robili xd.

Reszta wyjdzie w praniu. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM mi niepotrzebny do gry
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Zalezy od dnia, 6-7h dziennie to spokojnie... 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Nie pracuje to o kazdej porze moge wejsc. 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Na kazdej serwerowni jakiej grałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moim zdaniem na NIE ponieważ admin powinnien dawać przykład a nie grać na aimię :P

 

 

Nie no żert bardzo duże tak :P aktywność +dobre rozpoznawanie skilla 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań, to czepić się nie moge. Bo jest wszystko OK.

Ale ja mam inny powód i nie widze cie w roli admina, nie "pasujesz" tutaj. 

 

A więc mimo tego jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE , teraz nagle bedziesz dluzej siedzial ? a wczesniej to wchodziles na troche albo wogole nie bylo cie widac kilka dni , powod Siwego musi byc konkretny  skoro tak sie wypowiedzial na Twoj temat , widocznie z pewnego zrodla cos sie dowiedzial i ja jestem za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, pamiętam go z innego serwa, ciągle widywałem go na spect chociaż nie miał adma, nagrywał dema i wstawiał na stronkę z dokładnym opisem, dużo ludzi zgłaszał, wyłapuje cziterów, wszystko spełnia więc jak najbardziej na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo  moze nie jestem nowy. Gram tutaj troche  tak nie wiem sam. 

Ale Tymbark dobry gracz. ^^ czasami denerwoja mnie jego farty ale cos gra bez farta gown... warta .

Ogarniety chlopiec ^^ Wiec jestem na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jesteś raz Cię nie ma parę dni, grałem z Tobą, ale ja jestem neutralny. 

 

@EDIT - na prośbę Siwego edytuję Swój post. Przykro mi, ale zmieniłem zdanie i jestem na Nie, rzadko bywasz na serwerze, postaraj się częściej wchodzić, a tak to jesteś ogarnięty i nie mam zastrzeżeń oprócz tego jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na razie na NIE. Jesteś w porządku i ogarnięty, ale zdarza się, że nie ma Cię dłuższy czas. Jakbyś to zmienił, to byłbym na tak.

 

@Edit: Na "rozkaz" Siwego zmieniłem swoją wypowiedź z nastawienia neutralnego na negatywną. ( Regulamin )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Proszę jeszcze poprawić tą aktywność. Na razie na NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności