Skocz do zawartości

txt itd


Laosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu Ja :)

Więc przejde do sedna co powiecie ludzie na dodanie multi jumpa (podwojny skok) do sklepiku zm bo to trochę denerwuje gdy jakieś vipy wbija na txt dajmy na to na zm_poland na ten bunkier albo nad woda i jak tam wbic zm bez vipa raczej się nie da więc dlatego prosił bym o dodanie multi jumpa do shopu zm więc proszę się ludzie wypowiadać na temat itd...

 

sory ,że tak na odawal się ale mam pełno roboty ostatnio i się śpiesze cały czas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Skiperek Ilonez dobrze mówi ale trzeba to rozpatrzyć na dwa różne sposoby , co mam na myśli? o to że taki ProVip jak każdy doskonale sobie zdaje sprawę ma nieskończoność amunicji co daje mu pewnego rodzaju władzę nad rozgrywką ponieważ na mapie typu zm_killdust2 (nie wiem czy dobrze napisałem nazwę tej mapy) oraz na mapie typu zm_foda gdzie jak provip wbije ci na Drewniany obiekt (nie wiem jak to nazwać) to nawet współpraca zombie wydaje się daremna ponieważ jak zombi podskakują to on nieustannie strzelając w nie cały czas je odrzuca , a teraz pomyślmy tak przez chwile i wyobraźmy sobie tak z dwóch albo trzech Provipów stojących na takim obiekcie i oddających masakrujące salwy kul w stronę nieporadnych zombie ...... aż się grac odechciewa :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. zangetsu twoja wypowiedż jest bez sensu. zm ma kb a human multijamp i tak jest dobrze. i ogarnij tą swoją kolorystykę bo każdy twój post jest w kolorze zielonym.( nic nie mam do tego, żeby nie było :) , ale żebyś jeszcze coś pożytecznego wnosił to ok, a ty tym kolorem chcesz się wyróżnić, a tak czy siak gówno wnosisz :D )

 

Chyba że mamy jakiś konkurs na forum,na pisanie kolorowych postów xD 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagnetsu jak nawet powiedzmy że będzie tych trzech provipów to wystarczy użyć szału zombiaka + knifa i pro vip ci nic nie zrobi xd Każdy narzeka a tak na prawdę to jeden z najlepszych serverów zm bo większość admini nie ogarniają albo są bezsensownie zrobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilkanaście map gdzie dzięki 2 skokom humani mają lepiej ale to nie problem bo wystarczy knif 

2 sprawą jest klasa zm jest klasa co ma obniżoną grawitacje i dzięki vipowi zm może dostać się bez problemu do trudnych miejsc a koszt vipa to nie są kosmiczne ceny około 30 zl na 4 miesiące tyle chyba warto zainwestować na zabawę na serwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności