Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> BruNo - Akuku "panie jesteś załosny"


`eSkA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: `eSka
Nick podejrzanego: BruNo

SID podejrzanego: STEAM_0:1:64584637

IP podejrzanego: Nie znam
Data (dzień, gg:mm) zajścia: 20:42 dziś
Twoje demo: http://speedy.sh/vvPnQ/bruno.rar
Rodzaj czita: WH
Czasy podejrzanych akcji:

06:53 min - Leciutko sie patrzy na model <3
07:50 min - Model przez skrzynki
07:59 min - Model przez skrzynki znów
I dalej się patrzy...
08:58 min - Model, patrzy przez skrzynki + scianę

09:21 min - Ten sam model co 06:53
 

IP /Nazwa serwera: FFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc zaczynamy ;) 

 

06:53 min -  Omg, gdzie Ty widzisz problem? Słyszałem gościa jak biegał po czym szedł po cichu więc sobie wymierzyłem odległość, jeśli się gra na mapach aim to się ma już wymierzoną banie. /Chodziło mi o to że wymierzyłem sobie, a to że na ścianę mi się celownik przesunął, po prostu zachwiała mi się ręką

 

07:50 min -  Czasem w grę w Csa potrzeba myślenia. Zostało nas dwóch vs 1 TT. Mój "przyjaciel" z Ct zginął w bsie po czym zaplantował terorysta a w tym samym czasie patrzyłem na piach czy nie wbiega tam. Domyśliłem się że się tam schował.

 

07:59 min  -  To co na górze napisałem :P 

 

08:58 min -  Co w tym dziwnego? Słyszałem Go... Patrze przez skrzynki? Ogólnie patrzyłem w tamtą stroną, ktoś zaplantował to mógłby mi wybiec... omg, następnym razem w niebo mam się patrzeć? 

 

09:21min -  Tupali, hałasowali, spodziewałem się ich a ta akcja że celownikiem po ścianie to specjalnie to robiłem bo wiedziałem że zaczynasz się spinać. 

 

Prosiłbym o rozpatrzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06:53 min -  Omg, gdzie Ty widzisz problem? Słyszałem gościa jak biegał po czym szedł po cichu więc sobie wymierzyłem odległość, jeśli się gra na mapach aim to się ma już wymierzoną banie.

 

 

HAHAHA, człowieku płakać z śmiechu mi się chce jak widzę twoje tłumaczenia. Ale to @UP najbardziej zabawne ^^

A i rozumiem że grając na serwerach aim to widać przez ściany głowy.

Cóż zobaczymy decyzje Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06:53- słychać gościa,  pociągnął bezczelnie po głowie modela na bok żeby nie było, że przez ściane bije +B

07:50- słychać go gdzieś w bsie, ale ciągnie po modelu +B

09:20- ta sama sytuacja co w 06:53 +B

12:08- +ciągnie po modelu +B

12:15- widać jaki no skill słychać przeciwników, ale on nie reaguje nawet, coś model się nie pokazał na wh +B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06:53 min - Dobrze Go słyszałem! Nagle się zatrzymał, a to że przyciągnąłem Go modelowo to po prostu zwyczajnych pech dla Mnie bo wtedy mi się ręka zachwiała w prawo.

 

07:50 min - Boże... kolejnemu tłumaczyć, w tym samym czasie przed zaplantowaniem paki patrzyłem na piach, odczekałem 2-3 sekundy i ruszyłem. Spodziewałem się że się tam skryje. Po prostu się domyśliłem że tam jest... 

 

09:04 min -  Widać jak wbiega do domku, no tak, jest modelowo... Ja trzymam celownik wprost na pakę a On wchodzi DOPIERO do domku... (Poza tym ponad 60% graczy tam plantuje pakę bo to standard) (Do Eski to jest skierowane) 

 

9:20 min - Ty chłopie, to już dla Mnie akcja z 06:53min przypomina modelowo, tą akcje to już rozpisałem, chciałem zrobić na złość, poza tym 2 razy szybko przez ścianę w lewo i prawo zrobiłem to chyba nie przypomina modelowo... 

 

12:08 min  -  Po pierwsze, słyszałem jak się tam strzelaliście więc chciałem zrobić plecy. Gdzie tam widziałeś model? Normalnie trzymałem celownik...

 

12:15 min - Reaguje, reaguje ;) Miałem za mało hp żeby się wychylić, jeden strzał z aka i padam a słyszałem że mieli aka więc wolałem nie ryzykować ;) poza tym byli bardziej Tobą zainteresowani więc wolałem się nie wychylać.

 

Coś jeszcze WuZet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno wuzet, po co tutaj piszecie? 

To jest mój temat i esk'a. 

 

Co do odpała: nic nie widze, wszystko słychać na słuchawkach i można zorientować się gdzie kto jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności