Skocz do zawartości

Może coś ciekawego ?:D


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

No to dzisiaj rozmyślałem gdy deszcz u mnie na dworze padał i wymyśliłem takie coś jak 4 pory roku. Czyli że może tak nemka oraz survivala zmieniać strój oraz na święta taki jakby evencik ;p Np. w porze zimy czyli w Wigilie zamiast nemka to aby biegał Mikołaj :D a jesienią zamiast nemka to jakiś Potwór z halloween :D wiosną zając a latem plażowicz :D albo też latem żołnierz aby pamiętać o swiętach takich jakie jest 3 maja :D itp :D Bo to było by tak bardziej ciekawsza gra :D  Oraz dodać taką rozgrywkę nie wiem jak można ją nazwać że były jeden Boss zombi taki który ma zero odrzutu od do niego strzelania a życia ma z 5k max i w tej rozgrywce polegało na to że mają humani go zabić ale nie ma wtedy jak zwykłych rozgrywkach że widzimi co nie co, wtedy było by 0 widoczności tylko latarka by nam pokazywała trochę albo noktowizor aby utrudnić humanom rozgrywkę aby wyrównać szanse. Mam nadzieje że z mojego składania zdań coś tam zrozumieliście XD i się spodobają te pomysły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz słaby pc ;P Ja mam lagi dopiero gdy gram w cs oraz w lola jednocześnie xD a dobry komputer nie mam zaledwie 1,8GHZ dwurdzeniowy 2GB ram 256 mb graficzna i 200gb dysk xD Nie wiem co wy macie z tymi lagami xd

I jakie zbędne będzie o wiele ciekawsze rozrywki gdy będziemy zabijać mikołaja który tak dużo dziecią zniszczył święta gdy się dowiedziały że go nie ma xD hahaa XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy niektórych momentach to już ludzie mają ping +400 i to nie jest odosobniony przypadek. Szkoda, ale to raczej nie wypali. Poza tym kocham tę składnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Propozycje piszemy w odpowiednim dziale.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności