Skocz do zawartości

Kampienie w szybie


Avicii xd

Rekomendowane odpowiedzi

Szedłem za Teamem do szybu i odwracając się do tyłu zauważyłem team przeciwnej drużyny . Wróciłem się do tylu, rozwaliłem jednego gościa nożem i w tym Admina . Gdy wyszedłem z szybu to dostałem bana na 1h za "Kampienie w szybie" od Admina  Dr.Katana.

Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego dostałem bana i cieszyłbym się gdyby ktoś mógł mi odpowiedzieć za co go dostałem .     Dodam, że bardzo się wkurzyłem po tym jak go dostałem, dlatego postanowiłem złożyć skargę !

~ Nick w grze -> "Avicii" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tłumaczenie jest nie jasne, oczywiście że będziesz się bronił, ale ok.. Dostałeś bana za kampe w szybie co nie jest dozwolone, szedłeś za teamem ? zauważyłeś przeciwną drużynę ? nic dziwnego że przeciwnicy tam byli skoro siedzieliście tak w kilka osób potem zamiast stamtąd zejść po wybiciu przeciwników ty siedziałeś dalej, stąd ten ban.. Gdzina czasu to nie tak wiele, szybciej pójdziesz spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze masz zastosować wzór

po drugie, to skarga ? czy prośba o UB

 

po trzecie, jak wejdziesz do szyby to przechodzisz albo wychodzisz, bo jak bedziesz stal z 2sek to juz wchodzi pod kampe. Ale z tego co mowisz to admin cie zbanowal po tym co go zabiles, tez admin gral i nie widzial co wczesniej robiles. Więc skarga nie słuszna, a ban także. 

Katana / zaminowany ban idzie pierwsze na 30min nawet po ostrzeżeniu, czemu walisz 1h? Skróciłbym bana o 30min ale sie już skonczyl 4 min temu. 

Regulamin do przeczytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności