Skocz do zawartości

Regulamin Serwera FFA


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin w porządku.

 

Mam jedną uwagę, może i nie na temat ale jak już jestem na forum to napiszę.

 

Kiedyś miałem admina na dość dużej serwerowni i admini byli surowo dyscyplinowani przez HeadAdmina. Otóż chodzi mi o to, że jest zbyt dużo banowanych ludzi, którzy nie mają cheatów, a admini po prostu kładą na to lache, bo nikt za to ich nie opieprzy. "Ktoś mi pisze na u@, a to cj zbanuje, co będę grę przerywał i go sprawdzał, niech czeka potem 2 godziny na unbana, a inny admin niech traci czas i sprawdza te wszystkie ss'y". Tacy ludzie po prostu na admina się nie nadają. Według mnie praca admina powinna być nadzorowana. Nie mówię tu, żeby od razu każdego kto się pomyli wyrzucać z roli admina, ale po prostu niech czasem ktoś da im klapsa, jeśli będą mieli dużo wpadek. Ja zastanawiałem się 10 razy zanim kogoś zbanowałem, a jak był jeszcze inny admin to z nim dyskutowałem na u@, bo chciałem być dobrym adminem, a nie po prostu adminem.

 

Dziękuję za uwagę, czytała Krystyna Czubówna.

 

Dzieje się tak na serwerze FFA?

 

Jeśli tak, to proponuję napisać tą skargę tutaj: http://forum.cs-classic.pl/forum/120-ffaskargi/

 

Ja nie zauważyłem by inni administratorzy banowali graczy na lewo i prawo. Sam staram się najpierw obserwować gracza i dopiero później otwierać konsolę amx.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin w porządku.

 

Mam jedną uwagę, może i nie na temat ale jak już jestem na forum to napiszę.

 

Kiedyś miałem admina na dość dużej serwerowni i admini byli surowo dyscyplinowani przez HeadAdmina. Otóż chodzi mi o to, że jest zbyt dużo banowanych ludzi, którzy nie mają cheatów, a admini po prostu kładą na to lache, bo nikt za to ich nie opieprzy. "Ktoś mi pisze na u@, a to cj zbanuje, co będę grę przerywał i go sprawdzał, niech czeka potem 2 godziny na unbana, a inny admin niech traci czas i sprawdza te wszystkie ss'y". Tacy ludzie po prostu na admina się nie nadają. Według mnie praca admina powinna być nadzorowana. Nie mówię tu, żeby od razu każdego kto się pomyli wyrzucać z roli admina, ale po prostu niech czasem ktoś da im klapsa, jeśli będą mieli dużo wpadek. Ja zastanawiałem się 10 razy zanim kogoś zbanowałem, a jak był jeszcze inny admin to z nim dyskutowałem na u@, bo chciałem być dobrym adminem, a nie po prostu adminem.

 

Dziękuję za uwagę, czytała Krystyna Czubówna.

 

 

Również miałem admina na dużej serwerowni i ss'y w ogóle nie wchodziły w grę. Banowało się na podstawie oglądania a następnie osoba odpowiedzialna za bany je rozpisywała (demka) jeżeli nie było prośby o unbana. Jeżeli prośba była to rozpiskę dawał admin banujący a inni admini dopisywali swoje uwagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności