Skocz do zawartości

Admin?


SmakJointaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Smak Jointa : D
2. Imię: Mateusz
3. Wiek**: 17
4. Poziom na Diablo**: 52,39,33,31 itd....
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7-8
6. Mikrofon(Tak/Nie): Obecnie nie posiadam
7. Składka(Tak/Nie)**: Jeżeli obowiązkowa to oczywiście.
8. Link do swojego GT**: z tego co widzę to był reset, ale 50 godzin miałem przegrane lekkim.... xD

http://www.gametracker.com/player/Smak%20Jointa%20%3A%20D/193.33.176.199:27015/
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Na serwerze spędzam bardzo dużo czasu, szczegówlnie rano, i trafia mnie gdy widzę odpała i nic nie mogę z tym zrobić, na serwerze w ciągu ostatnich dni w ogóle nie widać admina, a cziterów z dnia na dzień więcej, wiem że nie mam zbyt dobrej opinii na serwerze, ale nie interesuje kto jakie ma zdanie o mnie. Wiem też że często ponosiły mnie emocje i temu nie zaprzeczę. Decyzja należy do was...
10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): niszczara16            nie gram na steam bo mam radiówkę i są nieziemskie lagi
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Minimum 2 godziny dziennie będę grał, tym bardziej że teraz są wakacje.
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Zależy od tego czy mam robote i czy się ucze, gram i w tygodniu i w weekend :)
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: ponad 4 lata.
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie raz nie dwa ;)

 

"a admin powinien mieć STEAM"

Mieć a na nim grać to dwie inne rzeczy więc na przyszłość precyzuj swoją wypowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto go widze

Nie zauwazylem u niego nic zlego z zachowaniem

Pozatym ma racje malo adminow widac lub sie mijamy wiec sie przyda

Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na wielkie NIE, często używa wulgarnych słów, wyzywa graczy/admina, zachowuje się jak dziecko na serwerze

 

 Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): niszczara16            nie gram na steam bo mam radiówkę i są nieziemskie lagi " 

 

błache wytłumaczenie jak dla mnie, Tyle lat miałem radiówkę i jakoś na STEAM grałem, a admin powinien mieć STEAM jak dla mnie ale H@ zrobi jak zechce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak ogarnięty potrafi się zachować i co najlepsze jest często na serwerze i pomaga graczom jak o coś pytają, ale mógłby zacząć grać na steam bo na forum rzadko odpisuje a jak by był jakiś cziter to na steam mu ktoś napisze i by (może) wbił :D.

 

 

 

                              TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ostatnio też się denerwuję na adminów bo z aktywnością u nich jest masakrycznie. Nie którzy sa na "zwolnieniu"..

Niestety, ale muszę Cię odrzucic. Ostatnio pokazałeś "pazurki" do 07 zglos sie.

Spróbuj za tydzień, bądź 2 tygodnie, popraw zachowanie, bądź aktywny na forum jak i w grze.

 

Podanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Podanie zostało odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności