Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]Demko do sprawdzenia


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostalem demko od gracza z podejrzeniem u admina Wh. Obejrzalem je ale chce miec tez ocene UB-TEAM.

 

Dodam rozspiske od tego gracza.

Nie podaje osoby zglaszajacej narazie, nie widze takiej potrzeby.

Admin oskarzany to Brejku (FFA).

Przykro mi jest ale musze ta sprawe do konca doprowadzic.

Link do demka: http://217458.hltv3....-1404139140.zip

 

Skopiowane z wiadomosci na priv:

 

1:34 wychodzi i celownik odrazu na model hmm ten 1 kill w sumie moze przypadek ale ten 2 gdy brejku wyciagnal usp i odrazu na model? i skąd wiedział że jest ich 2 i w tym miejscu ??!! :DD

6:05 znowu skad wiedział że pod pociągiem i odrazu na model idealnie gdzie był tt ? zazwyczaj jak bym odrazu dał celownik na mała drabine bo tam najczęsciej są i bym sie nie zdizwił że tam by miał celownik odrazu na modelu ale pod pociągiem??!!i gdzie tam jest taka przestrzeń ...

7:10 JEDNA Z MOICH ULUBIONYCH!! już ma skakac i schodzic a tu widzi że to nie skoczył i wyczekał xDD

11:50 AHAHAHHA nie zaszybko ziomuś :DD SPALONY Tutaj też perełka (gdy by nie ta akcja i gdy bym nie zrobił tutaj fake jumpa nawet nie oglądnał bym HLTV i zoabczył kto to był :D) 100% akcja wh, typowy gracz na wh która trzyma w rękach awp i nie widzi albo ledwo widzi model i strzela czemu ? (i wgl ta bania przez sciane fartowna) bo ktos grajacy z wh patrzy odrazu na ścianei sledzi oczyma ruchy przeciwnika hmm ciezko to wytłumaczyc to podaje przykład innego odpała majacęgo awp 

 1:43 czas i nawet pod koniec filmiku ta akcja została podkreślona bo to jest typowa akcja miernego garcza na wh PRAWIE IDENTYCZNY AKCJA tylko na innej mapie i tez widac tak jak u brejka tylko ramie przez niecałą sekunde i strzela (taka reakcja jest niemożliwa bez WH)

14:36 uh ah idzie poczekam 

14:50 szkoda że jescze z zoomem tam nie patrzył xD ja to nie wiem ale jak ja stamtąd wychdoze patrze pod pociagai najpierw a nie na pociag i celownik do nieba ..

14:56 TU TO JUŻ PALENIE W OGNIACH PIEKIELNYCH XDD 11:50 stu procentowa akcja ?? NIEEE to jest ładnie model po cichu ale on widzi czeka skrada sie chowa xDDD wowowo

16:35 celownik na model za pociag xD i potem to nawet sie nie rozgląda, wie gdzie kto i tak jest xD

 

1:43 czas i nawet pod koniec filmiku ta akcja została podkreślona bo to jest typowa akcja miernego garcza na wh PRAWIE IDENTYCZNY AKCJA tylko na innej mapie i tez widac tak jak u brejka tylko ramie przez niecałą sekunde i strzela (taka reakcja jest niemożliwa bez WH)
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się po obejrzeniu demka oraz zaobserwowania baardzo różnej gry na serwerach (ffa, mixowym), że Br3jk faktycznie może raz na jakiś czas coś odpalać..

 

Wolałbym, by to oczywiście była nieprawda ponieważ nie chcę by ostatnia sytuacja co miała miejsce na forum znów się powtórzyła.

 

Niech sam Br3jk powie jak to jest.. :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym demku widać ładne + i jak chodzi na modele :)
Ale cięzko mi jest powiedzieć ze to jest WH :)
Znam tego typa bardzo długo grałem z nim Esly i nawet siedzie byli i  nic nie było :)
Nawet sędzia z antycheat .pl widzial to demko i mowił ze to jest skill :)
Wiec moim zdaniem on jest czysty i sędzia antycheat .pl też tak mowi :)
Draco :) Sędzia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nwm czy on coś odpala wolałbym bym żeby to nie była prawda bo to jest naprawdę spoko ziomek :D ale skoro demko jest i widać jak odpala to wiadomo co z nim trzeba zrobić.

 

A co do tego co napisał YeS? powiem ci tak skoro jest demko i widać na nim jak faktycznie celuje po modelach to ja nie wiem po co piszesz mi tu o jakiś sędziach z AC. Jak chcesz to może damy te demko  na AC i zobaczmy co oni powiedzą ????

 

 

 

A i prosiłbym całą administracje żeby nie powtórzyła się sytuacja taka jaka miała miejsce z 5g 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pewne akcje są podejrzane. Zawiodłam sie bardzo, myślałam, ze ma trochę rozumu. Nie rozumiem takich ludzi. Czekam na wypowiedz Ub-team. Plus podziękowania dla osoby, która prędko zareagowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko sprawdzałem Ja i PRAWUs, faktycznie gość jest odpalony i to WSTYD, że tacy ludzie (admin) odpala się na serwerze jaką to reklamę daję serwera?  Jeszcze napisałem mu na serwerze czy widział swój temat, a on przez mikro "tak, widziałem i nic nie mam. Zresztą ja mam steama 2k3 więc nie mam nic" No jak to usłyszałem to spadłem z dywanu :D Gość 341h przegranych w cs'a ale wielce 2k3 haha :D Czasem nie dodawajcie go na Blacklisted, zapłaci sędziom i zostanie uniewinniony  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianie, ja z przykrością informuję że twój admin wyszedł spalony na demku, Akcja 11.50 dużo daję do gadania, i 16 ileś też. Również posiada lekki NoRecoil.

Co do Ciebie Brejku to wstyd. Jeżeli chcesz możesz jeszcze poczekać na opinię innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności