Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]ADMIN BCN | #MALAA odpalony !!!


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

BCN | #MALAA - odpal !

 

Link do demek: http://speedy.sh/BB8t5/DEMKA-i-Rozpiska-BCN.rar

 

NIECH KAZDY SOBIE LUKNIE TEDEMEK. Ja ogladalem 1oo takich demke tak wiec 6 was nie zbawi a udowodni wiele. I szybko zostanie zdegradowany z funkcji admina.

 

 

Przejrzalem dzis prawie 100 demek z HLTV... z jego wykonaniem. Wstawiam 6 demek z opisem mam ich wiecej ale te wystarcza. 

 

Dziekuje za uwage.

 

 

 

Demko nr 45 - ROZPISKA

 

2:46 - ciekawe info, wiedział juz od początku gdzie kto jest, ogladalem juz nie jedno demko w jego wykonaniu. // Zbyt szybki obrót
 
5:28 - hmmm na innych akcjach w tej czesci normalnie wychodził z samym granatem lub m4 biegl bez zadnych oporow tu stoi model to rzuca granat i sie chowa dziwne. 
 
5:37 - widzi model TT jak sie cofnał tak wiec BCN odrazu sobie idzie i piekne celowanie celownikiem po scianach praktycznie gdzie model tam celownik.
 
16:18 - nie widac goscia celownik wysoko nagle model CT podchodzi pod brame i celownik powoli sie zniza pod model - PERFIDNE wh
 
16:24 - ponowne podejscie modelu pod brame nie widac a Malaa juz zniza celownik i wyczekuje aby wyszedl. 
 
16:27 - model CT toszke wyzej srodkiem celownik poszedl tez wyzej i wyczekal moment aby stzrelic. ( dziwne są trzy akcje co ? ;) ) // Uznane
 
18:25 - nie widział modelu przez bram, wyczekiwał z celownikiem na klatce/głowie odwraca sie na gale i nagle gosc wychodzi a on celownik znizony ma na tego drugiego. Skad wiedział ?
 
20:37 - okey - zabija model na B
 
20:39 - ale skąd wie ze tam jeszcze jedna osoba siedzi ?
 
20:51 - ponownie celownik lekk sie podwyzszył jak widzial wybiegajacy model. 
 
21:26 - model CT kucnął to celownik nisko, model stoi celownik wyzej jak moze widziec przez sciane !?
 
22:55 - nie widać modelu CT biega sobie wzdłuz krzywizny sciany ( nie widac modelu ) a celownik za modelem dobre... 
 
23:05 - dobre info... i ponownie wyczekał zabił - a jak by tam jeszcze stał ciekawe czy by wyczekiwał xd
 
25:03 - ponownie nie widac modelu a ten wyczekuje celownikiem przy skrzyni. 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Demko nr 65 - ROZPISKA
 
3:12 - znowu wiedział gdzie stoi model i ustawił celownik wyczekujac moze wyjdzie. 
 
4:24 - przejrzałem dzis gdzies 100 jego demek i nigdzie nie robił takich akcji i mozna zaobserwowac ze cały czas wie gdzie sa modele i za kazdym razem ma tam ustawiony celownik - info z tyłka. // Uznane
 
4:58 - nie widział modelu TT ale dla niego to nie przeszkoda celownik tam czekal był pod presja iz był jeszzce jeden na srodku i nie wiedział kim sie zajac. 
 
6:04 - ponownie nie widać modelu TT a on juz leci tam celownikiem. 
 
6:38 - gdyby tam była jedna osoba to by wyszedl. niech ktos mi powie czemu nie wyszedł jak na wielu dekach wychodził ? a tam nikogo nie bylo slychac nikt nie stzrela tak wiec czemu sie bal ? hmmm bo nie wiedzial by jak powiedziec skad wiedzial ze ktos jest tam na skrzyni. 
 
8:32 - czemu teraz wyszedł jak nie bylo modelu i to smiesznze rozgladanie sie buhahaha
 
14:47 - nie widać modelu a ten juz czeka z celownikiem przy scianie.
 
15:00 - dobre, ustanał widział tam ludzi na srodku ustawił celownik i poczekal az ktos przebiegnie w trupie nikogo nie widac i tez celownik ustawiony i wyczekanie az wyjdzie
 
15:12 - nie widać goscia za skrzynką a ten czeka az wyjdzie - rowniez bardzo dobrze mogl strzelac idiota bo i tak perfidne wh. 
 
17:01-20 - zajebiste info , wszedzwie wie gdzie kto jest, kiedy kto wyjdzie skoczy dobre.  // KOLEJNY PUNKT W KTÓRYM DAJESZ CZAS, a tam jest w ogóle coś innego ^ ^ 
 
22:49 - ponownie odrazu wiedzial gdzie jest model... i celownik juz ustawiony. // PÓŁ NA PÓŁ

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Demko nr 67 - ROZPISKA
 
 
2:20 - ponownie skad wiedział i wyczekiwał na model nawet sie nie odwrocil tylko patrzyl w tamta strone a na innych demkach jak nie ma modelu to nawet tam nie spojrzy tylko biegnie do anarchii. 
 
2:33 - spojrzenie na piasek czy nikt tam nie siedzi i biegniemy dalej xd
 
5:29 - 5:48 - nikogo nie widzi to nie wyczekuje i biegnie dalej, skacze do respa CT zabija 2x modele i widzi model z bramy B i trzyma sie sciany a moze sobie wyjde i spojrze i tam akurat jest model dobre xd
 
6:33 - nie widać modelu, a rzuce sobie HE :D nigdy tak nie robił bo nie bylo modelu ;D
 
13:46 - ponownie dobre info, caly czas wyczekiwał ale jak zauwazył 2x modele TT idace na SHIFCIE nagle Malaa sie cofa :)
 
15:33 - nie widział goscia, tylko slyszał ale z reakcji celownika mozna zaobserwowac ze wiedział dokladnie i gdzie kto jest i kiedy wyjdzie. // Spalone
 
18:02 - widzi biegnacy model do bramy i ponownie wyczekuje, model TT odchodzi i strzela do innego to Malaa powoli sie skrada z celownikiem w strone modelu :)
 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Demko nr 72 - ROZPISKA
 

 

13:08 - jak wyczekiwal na model TT
 
13:15 - ponownie odrazu z celownikiem na model. 
 
13:23 - kierowal celownik na pisaek a tu nagle widzi za scian goscia i ustawil celownik czekajac. // Dziwne
 
13:30 - tam gdzie model to i celownik na smoke ale bal sie stzrelac aby sie nie sparzyc. 
 
13:48 - cos za dlugo wyczekiwal i przez taki maly otworek jak szybko zareagowal na wyjscie modelu :)
 
13:55 - nie mial prawa go slyszec ale malaa nagle kuca i ustawia celownik i co model sie pojawia :D skad wiedzial :D
 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Demko nr 75 - ROZPISKA
 
 
1:05 - dobre info widzi goscia przez sciane i cofa sie do tylu, wyczekujac. 
 
3:37 - dobra akcja jak wiedzial :D kto ma takie opory aby tam wejsc :D az nagle sie odwraca i z automatu odwraca sie do tego modelu skad wiedzial jak byl plecami... jasne ze dostal po plerach ale celownik akurat lecil w ta strone gdzie byl model. 
 
7:30 - ponownie nie widzial modelu a ten juz przez sciane do niego mierzy - modelowo. 
 
9:58 - jak widzial model Ct za sciana tylko myslal ze bo bedzie widac... potem ladnie schodzi do prawej aby bylo widac tlumik. ;)
 
11:28 - ponownie trupem tylko czemu nawet sie nie spojrzal na srodek mogl tam byc AWP za skrzynia, po lewej mogl byc jakis model a on akurat czekal celownikiem ponownie tam gdzie model :D
 
13:35 - nagle przyuwaza model Ct za sciana i zmienia kierunek celownika i czeka.
 
16:35 - ponownie gdzie modele tam celownik
 
17:10 - ponownie wiedzial ze ktos jest za skrzynka ale bal sie wyjsc iz widzial na srodku po prawej przy bramie model jak sie wychylal ale caly czas byl za sciana to Malaa zwatpil. 
 
23:45 - nie widac modelu Ct jak wchodzi do trupa a tam rzuce sobie HE dla jaj :) gdzie model ;)   //Jedyna dziwna akcja
 
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Demko nr 92 - ROZPISKA
 
 
2:32 - kto leci do trupa z granatem w reku o.0 ?
 
4:15 - ponownie biegnie z granatem do trupa rzuca i widzi goscia przy scianie i odrazu modelowo // Uznane
 
6:33 - nikogo tam nie widać ale Malaa odrazu tam strzelal bo widzial model TT przez sciane. // Ucieczkę gracza widać dopiero w 1/4, a i tak jest ona naprawdę szybka, więc dziwi mnie ten strzał. Uznane
 
14:36 - modelowo przez sciane ok. z tym 1 modelem ok zgodze sie podskoczyl widzial ale z tym drugim modelem CT hmmmm to juz lekka przesada widac szczegolnie na predkosci x1/4 jak celownikiem polecial na inny model przez sciane gdzie nie widzial. // Uznane
 
20:31 - ponownie nie widac modelu CT przy scianie do tego idzie na SHIFCIE a Malaa odrazu celownikiem zjezdza i czeka na model... Odpal ze az boli a jak nikto sie nie skradal to wyczekiwal na gali. pozdro odpale.
 
23:06 - moze sie wychyle to go zobacze. // Uznane
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie wierzę. :D. Serio tak uważasz? to musisz mieć nawalone. Sam żeś Aimer, a SS'y są na Ciebie za słabe, bo tak to jest, jak się ma Anty SS ( SS wychodzą czyste ). I pewnie ponad 200h przegrałem na WallHacku i nikt tego nie zauważył, nawet, jak jeszcze nie byłem adminem. -.-

Edytowane przez BCN #Malaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tylko ja na Ciebie poluje? Na DD2 w każdej chwili spodziewaj się SS'ów. + Może w końcu zrobią ten program do pobrania ( Antyczit ), to Tymbarkowy przestanie grać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbarkowy moje GRATULACJE! :). W końcu ktoś to zobaczył, BRAWO (już Cię lubię :D) :).
Like masz aż za to, że zmarnowałeś tyle czasu, by pokazać nam, że BCN jest odpalony. Ja już to w sumie dawno widziałam, ale nie będę się użerać z typem, który zarówno do dziewczyny mówi bardzo brzydko cytuję "naplułbym Ci w twarz" jak i na micro puszcza cały czas słowa "ku*wa, ku*wa, ku*wa", aż żal na coś takiego patrzeć.

 

Mówiąc ogólnie o demku(kach):

Ostatnio w nocy sobie grałam i stałam normalnie po prawej stronie przy wejściu do trupa, a BCN mnie od razu zabił, nawet nie popatrzył się w lewo. Tak samo w jakimś stopniu chciałam sprawdzić go w drugiej rundzie, także stanęłam sobie tym razem po lewej stronie przy wejściu do trupa, a ten tym razem nie popatrzył się w ogóle w prawo i od razu modelowo celownikiem w lewo na mnie :]. Wtedy już mi to śmierdziało typowym WH.

Co do demek Tymbarkowego i jego rozpiski NA BCN - po obejrzeniu jednego dema oraz po dwóch akcjach związanych przed trupem, które opisałam wyżej stwierdzam, że BCN TO ODPAŁ.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbark, zobacz, kiedy ja tam grałem. :D Chciałem jeszcze dodać, że po powyższym osądzaniu, oraz zepsuciu sobie relacji ze "współpracownikami" chciałem się z Wami pożegnać. Odnośnie mojego teamu na turniej. Zapiszę go, jeżeli będę miał czas, to zagram osobiście. Chciałem podziękować kilku osobom, takim jak Jimmy, O.S.D.I., Papku, Mazowiecki Marcin, TrawaPaleStresy za dobre 3 miesiące wspólnej i zajebistej gry. Moje mordeczki. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie jedno pytanie. Dlaczego nie zrobiono mi ani razu SS? To byłby bezapelacyjnie mocny dowód na moje oszustwa. Przecież zdarzało się, że było nas 6 adminów, a ludzie zgłaszali, ze mam dopalacze. Totalny bezsens. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rozmowy zostały usunięte, temat ma zostać sprawdzony przez UbTeam i przeze mnie (jak usiądę spokojnie przed komputer).

Co do niektórych pytań, admin, adminowi nie ma prawa robić ss'ow, gracz miał prawo wrzucić demko, a ja jako opiekun serwera w takiej chwili blokuje admina do czasu sprawdzenia go.

Każdy głupi komentarz, rozmowy i jakieś kłótnie skończą się od teraz warnem i ukryciem posta (zbędne posty ukryłem)

 

 

Koniec komentarzy i opinii, każda kolejna to warn i ukrycie posta, możecie sobie ze edytować inne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy głupi komentarz, rozmowy i jakieś kłótnie skończą się od teraz warnem i ukryciem posta (zbędne posty ukryłem)


 


 


Koniec komentarzy i opinii, każda kolejna to warn i ukrycie posta, możecie sobie ze edytować inne posty


Czytać nie umiesz?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tak propozycje ale już na przyszłość skoro admin, adminowi nie może to jak będzie tak sytuacja że jest podejrzenie na admina to niech jakiś admin podejrzliwy niech wykona pytanie w stronę opiekuna serwera o taką możliwość chyba wyjątki w takiej sytuacji można zastosować. To jest tylko tak moją luźna propozycja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie robienia żadnych ss'ow adminowi, co to da? Era chorych Anty ss'ow i pomagania kumplom.

 

Kilka akcji z tematu w ogóle nie istnieje, następne kilka jest w dalszych lub we wcześniejszych sekundach, ale gracz i tak czy siak grał zawodowo. Niektóre akcje były po prostu śmieszne.

Podpisałem to co chciałem podpisać i zamykam. Gracz zostaje zbanowany i traci admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności