Skocz do zawartości

Wywiad z tajemniczym Skiperkiem


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461676056__bez_nazwy-8.png

 

 

Moim dzisiejszym gościem był admin Zombie Moda - Skiperek

Redaktor: Ilonez

Rozmówca: Skiperek

 

 

 

Cześć. Na wstępie przedstaw się nam, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz?    

    
No tak Swoje imię utajniłem bo tylko znajomi mogą o nim wiedzieć. A lat to zalewie 17 na karku, no stary już jestem nie da się to ukryć . Pochodzę z województwa Lubuskiego, a dokładniej z Gorzowa Wielkopolskiego.

    
Widać, że lubisz być tajemniczy. Masz czym się zająć w tym Gorzowie? Nie da się tu nudzić?

    
Aktualnie moim zdaniem Gorzowie można się bawić i to nawet świetnie, ponieważ jest dużo klubów różnych. Każdy coś dla siebie oczywiście znajdzie. A osobiście wolę wychodzić ,gdzieś na dwór niż chodzić po klubach.

    
Jaka jest Twoja pasja i co lubisz robisz w wolnych chwilach?    

    
Moja pasja to aktualnie i chyba na zawsze Motocykle. Tak aktualnie nie mam motocyklu,lecz nie raz jeździłem z przyjaciółmi na nich i brnę w dobrą stronę,aby aktualnie w sierpniu kupić jakiś o pojemności 250 cc coś w tym stylu,aby trochę poszaleć. Hmmm co lubię robić w wolnych chwilach, a jeździć szybko na rowerach bo w końcu mi daje radość prędkość i jazda.   

    
Czym pragniesz zajmować się w przyszłości? Czy to będzie związane z motocyklami?    

    
Aktualnie mam praktyki jako mechanik pojazdów samochodowych, ale oczywiście skończę praktyki trochę pobawię się ze swoim motocyklem i będę chciał nimi się zajmować.

    
A teraz pytanie, które pewnie interesuje niejedną osobę płci pięknej, masz dziewczynę?    

    
Tak mam swojego Skarba. Może i jest ode mnie o trochę młodsza ale doskonale się dogadujemy oraz wspieramy.
    

Co jest najważniejszym fundamentem udanego związku według Ciebie? 

    
Moim zdaniem to jest takich kilka najważniejszych rzeczy według mnie. Takie jak wierność,oddanie,zaufanie. Ja tego zawszę się trzymałem no i długo moje związki się utrzymywały.  

    
Jakie wydarzenie w Twoim życiu sprawia, że pojawia się uśmiech na Twojej twarzy? 

    
Jakie wydarzenie hmm. Jest taki kilkanaście. Czasami nawet moja własna głupota. Ale zazwyczaj uśmiech pojawia mi się, gdy sobie przypominam jak próbowałem księdza upić ,gdy byłem ministrantem. Był ubaw na całego . 

    
I jak udało się? ^ ^    

    
No był co nie co wstawiony, ale nawet dał mi pareś groszy, abym sobie coś kupił, ale nie zapomnę jego wyrazu twarzy gdy pił spirytus hehe. Piękny widok !

    
Widać, że nawet księdza potrafisz zdemoralizować. Co byś zrobił gdyby miało nie być jutra? 

    
Zapewne bym wsiadł na motocykl i jechał do swojej dziewczyny a przy okazji bym się wyszalał na motocyklu. A co u niej bym robił to już moja słodka tajemnica. 

    
My już dobrze wiemy co Ci chodzi po główce. Jakie kolory dominują w Twojej szafie? xD    

    
Wiem, że wiecie ,ale Ciii hehe Czerwony kolor.

    
Po motocykliście spodziewałam się czarnego ; >. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny i czy mógłbyś podać parę kawałków jakich słuchasz?  

    
Od 7 lat słucham rap oraz hip hop. Powód jest jeden. Gatunek tej muzyki opowiada o prawdziwym życiu. Dać przykład hmm pomyślmy Blu- O pewnym motocykliście, Golniak- Historia o miłości motocyklisty 1,2,3,4, South Blunt System - Za nas Goliniak and Malina najlepsze kawałki do jazdy na moto.. oraz wszystkie kawałki maliny świętej pamięci. 

    
Masz jakieś plany na wakacje? 

   

Heh trafiłaś w temat taki że masakra. Plany jak na razie mam takie aby do końca lipca chodzić jeszcze na praktyki (aktualnie nie jestem na nich bo L4 coś ze stopą) a w sierpniu do roboty zarobić na motocykl i pojechać do swojej dziewczyny na 2 tygodnie.   

    
Trzeba korzystać póki można ; >. To może parę pytanek związanych z cs`em oraz forum. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z cs`em i jak trafiłeś na naszą sieć?

    
To pytania o cs-ie  się zaczęły. To tak przygodę zacząłem na moim dinozaurze który miał zaledwie grafikę 32 mb a procesor 1ghz więc nie za ciekawy był to grałem na naszych słynnych botach na mapie de_dust2 chyba najlepsza mapa. Gram w cs-a już dobre 7 lat i skilla uczyłem się na fajnym serverze,ale się bardzo szybko znudził i administracja to same dzieci więc sobie odpuściłem sobie. Na teraz nasze forum znalazłem się czystym przypadkiem z powodu że szukałem jakieś ogarniętego zombi modu no i tak trafiłem na nasz server. Zauważyłem że często są łamane regulaminy więc postanowiłem po siedzieć na forum trochę i troszkę pograć, aby pomóc w rozwinięciu jego i jakoś tak się stało że zostałem no i można powiedzieć że się uzależniłem.

    
Wiadomo, że jesteś teraz adminem zm. Czy zamierzasz iść dalej? To znaczy starać się o jakieś nowe rangi/innego admina?    

    
Jak na razie nie zamierzam się starać o inne rangi bo mi nie potrzebne. Jak na razie chce trochę poświęcić czasu na zombi modzie ,aby go jak najlepiej ogarnąć i pomóc mu się rozwinąć no oczywiście z biegiem czasu możliwe że będę się ubiegał , ale to się okaże.   

    
A teraz takie krótkie pytanka. Kto według Ciebie wykonuję najwięcej pracy na forum? ; >    

    
Aktualnie nie wiem szczerze mówiąc. Każdy daje dużo siebie, a ja za dużo nie siedzę na forum więc na prawdę nie wiem.   

    
Największy spamer? (oprócz Ciebie )    

    
No oczywiście ja nikogo więcej nie znam. Ja to wszędzie jestem oraz nigdzie haha.    

    
Ulubiony użytkownik? ; D    

    
Mam ulubionych użytkowników Ciebie oraz Karola nawet 3 lu.

    
Najbardziej irytująca osoba?  
 

    
Nie znam. Nazywam ich dziećmi. Aktualnie gram w cs na naszym zombi modzie i już dałem bana dzieciakowi jakiemuś. Powód:kultura ale jak zauważyłem co napisał do mnie na u@ to dałem mu bana za Kultura,Obraza,Spam na u@, Obraza na u@ i otrzymał bana na 7dni. Tak jestem surowym adminem, ale nie lubię jak ktoś specjalnie łamie regulamin.  

    
Nadszedł już czas na koniec naszego wywiadu. Chcesz kogoś pozdrowić? A może coś chcesz dodać na koniec ?    

    
A nic nie chce. Tylko powiem że miło mi się z Tobą pisało.

    
W takim razie dziękuje za poświęcony czas.   

    
no problemo   

 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek, jesteś bardzo tajemniczy.

Ilono, leci lajk, fajny wywiad, tylko troszeczkę ogólny :))

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam  *_* ! ;3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności