Skocz do zawartości

Chyba będziemy musieli się żegnać.


Tsunami*.*

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będziemy musieli się pożegnać. Chciałbym wam powiedzieć czemu.

Dostałem bana zeby wstawic ss'y na forum a nie wiedziałem jak to sie robi.

Pytałem Admina gemcia jak zrobić ss'y i mi częściowo pomógł.

Zrobiłem sobie ss'y ale było 17-20 godzina, a bana dostałem o 14.

męczyłem sie z tym zeby zrobić sobie ss'y 3 godziny i wstawić na UB.

Ale Soot który mnie nie zna nie wie ze grałem uczciwie napisał ze grałem na WH.

Cały serwer #6 może potwierdzić ze nie naginam wcale zasad.

Bardzo sie przywiązałem do tego serwera i chciałbym aby admini mnie zrozumieli aby w jakiś sposób cofnęli bana. :( zebyście wiedzieli łzy mi lecą jak to pisze. Ale jak nic sie nie będzie dało cofnąć to raczej juz nigdzy nie będe grać w cs. Chciał bym pozdrowić Najlepszego kumpla z serwera #6 Pebble.  I jeszcze raz proszę Cofnijcie tego bana .

 

Nie chce się zwami żegnać !!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.... Kup sobie unbana masz link na gg

Po drugie gracze się skarżyli że coś masz to poobserwowałem Cię i zauważyłem kilka podejrzanych to zrobiłem ss'y, nie wiem po co ta szopka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dostałeś bana żeby wstawić ss-y i nie potrafiłeś tego zrobić ? Na forum masz parę poradników jak to zrobić wystarczyło poczytać. Po 2 jak dostałeś ban to dlaczego nie wstawiłeś tych ss-ów co miałeś zrobione ? tylko wstawiłeś jakieś wgl inne i to jeszcze (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) robione przez siebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem bana ? :P Masz poradnik w prośbach o UB tam masz wszystko zawarte jak znaleźć ssy. 

 

 

 

Ps: nie spamuj tak bo jak na razie to nic ci nie da 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie każdy, uwierz mi. Kiedy miałem z 13 lat, dostałem perma i także ssów nie znalazłem (była to wina windowsa visty, bo nie pozwalał mi ssów zapisywać)

Co do zbanowanego. Admin robi Ci ss'y, które masz w cstrike, a jeśli nie zajrzyj w common, mi sie tam zapisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj nigdy nie widziałem jak grałeś ale ja bym ci dał ub ale warunek był by taki żebyś zawsze jak grał robił demko i wrzucać komuś na dowód że nie oszukujesz ale kto by to sprawdzał raczej ub nie dostaniesz trzymaj się i przez jeden błąd nie rezygnuj z gry CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest parę poradników o ss ... Jeżeli nie rozumiesz co jest napisane wbij a yt tam też na pewno jest jakaś mowa o ss. Skoro Gemciu o ile dobrze rozumiem zrobił ci ss to wejdź do folderu cstrike chyba i tam będą. Poza tym jak dostałeś link od gemka na temat ss to radzę skorzystać mimo wszystko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że chłopak nie ma pojęcia o ss'ach. Przyznaj się tu albo na pw że grałeś na wh/aimie czy co tam jeszcze. Zawsze możesz wykupić na gg ub nie pamiętam ceny tylko -,- I nie potrzebna ta cała szopka że ci się łzy w oku kręcą bo nikogo to nie rusza :) Wstaw ss'y gemcia albo pisz na gg o ub i tyle. Z cs'em nie musisz kończyć po czymś takim xDD Jest jeszcze tyle serwerów w Polsce że znajdziesz coś dla sb. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności