Skocz do zawartości

Grincz [t]


Grinczu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Grincz [t]
Link do SSów: Nie posiadam 
Wycinek z konsoli(bez IP)*:AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Grincz [t] 
[AMXBans] Powod : ' Wh + Aim ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1818631106 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] =================================

Serwer: Only dd2
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=52765

 

Bardzo jest mi przykro z tego powodu ze ktos taki oczernia mnie o granie na odpale . Nigdy nie spotkalem sie z taka sytuacją.

To jak opisales to demko jest dla mnie smieszne poniewaz od kad zaczalem grac w cs to katuje mape only dd2 .

Bylem banowany juz na tym serwerze 4 razy i niegdy nic do mnie nie mial .

Zawsze na tym serwerze dla mnie panowala mila atmosfera a po tym jak sie zachowales juz ciezko mi bedzie do niej wrocic jak specialnie dla Ciebie kupie konto steam , bo ty myslisz ze jak masz steam to jestes lepszy , Nie prawda nie ocenia sie ludzi po wygladzie tylko po charakterze.

Prosze o ub bo nie zasluguje na tego bana , chcialbym aby wiecej osob obejrzalo to demko .

 

ps. 7 maja juz nie ma tego demka jak zostalem oskarzony o aima , jak bys zobaczyl tamta akcje to dopiero bys plakal . http://forum.cs-classic.pl/topic/18064-ban-aimbot/ masz farta ze tego demka juz nie ma , szukalem ale juz nie ma. Jak te ssy sa odpalone to jestes naprawde smieszny http://speedy.sh/ee9hY/Desktop.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet nikt nie raczy sie odezwac w mojej sprawie . Gram tak od kad przyszedlem na ten serwer nie ma kto potwierdzic . Jakis typ rozpisal demko bo mu sie nudzilo w domu i nie mial co robic . Jestes falszywy tymbarkowy i zycze Ci z całego serca aby zycie dalo Ci takiego kopniaka w dupe zebys sobie zapamietal ze na kazdego kozaka znajdzie sie nastepny . Milo bylo z wami pograc a teraz nikt nie ma odwagi napisac ze tak dobrze gralem , bylem sprawdzany 4 razy i jest mi przykro z tego powodu ze nikt nie docenil ze milem zawsze respekt do adminow , zawiodlem sie pare razy ale zawsze wracalem z podniesiona glowa na serwer. Mysle ze i tak nic z tego nie bedzie bo wy wiecie lepiej ze jestem spalony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah to jest smieszne jak on rozpisales to demko najpierw to kup sluchawki ogladalem je teraz 2 razy i kazdego slychac bylo jak biegnie , a Twoja opinia ze celownik mi wiruje ahahah m4 ma odrzut , namierzam celownikiem przez skrzynie prawda jak slysze ze biegnie to normalne ze jak sie podniose to bede wiedzial gdzie jest a to ze trzymam celownik na wesokosci ciala to jest banalne , reflek i celnosc sie liczy a nie Twoje kpiny. i kup sluchawki bo jestes naprawde smieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności