Skocz do zawartości

A ja go otwieram !


Grinczu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Grincz [t]
Link do SSów: Nie posiadam 
Wycinek z konsoli(bez IP)*:AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Grincz [t] 
[AMXBans] Powod : ' Wh + Aim ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1818631106 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 
[AMXBans] =================================

Serwer: Only dd2
Link do banahttp://amxbans.cs-cl...t.php?bid=52765

 

Bardzo jest mi przykro z tego powodu ze ktos taki oczernia mnie o granie na odpale . Nigdy nie spotkalem sie z taka sytuacją.

To jak opisales to demko jest dla mnie smieszne poniewaz od kad zaczalem grac w cs to katuje mape only dd2 .

Bylem banowany juz na tym serwerze 4 razy i niegdy nic do mnie nie mial .

Zawsze na tym serwerze dla mnie panowala mila atmosfera a po tym jak sie zachowales juz ciezko mi bedzie do niej wrocic jak specialnie dla Ciebie kupie konto steam , bo ty myslisz ze jak masz steam to jestes lepszy , Nie prawda nie ocenia sie ludzi po wygladzie tylko po charakterze.

Prosze o ub bo nie zasluguje na tego bana , chcialbym aby wiecej osob obejrzalo to demko .

 

ps. 7 maja juz nie ma tego demka jak zostalem oskarzony o aima , jak bys zobaczyl tamta akcje to dopiero bys plakal . http://forum.cs-clas...064-ban-aimbot/ masz farta ze tego demka juz nie ma , szukalem ale juz nie ma. Jak te ssy sa odpalone to jestes naprawde smieszny http://speedy.sh/ee9hY/Desktop.rar

 
 
Teraz to nawet nikt nie raczy sie odezwac w mojej sprawie . Gram tak od kad przyszedlem na ten serwer nie ma kto potwierdzic . Jakis typ rozpisal demko bo mu sie nudzilo w domu i nie mial co robic . Jestes falszywy tymbarkowy i zycze Ci z całego serca aby zycie dalo Ci takiego kopniaka w dupe zebys sobie zapamietal ze na kazdego kozaka znajdzie sie nastepny . Milo bylo z wami pograc a teraz nikt nie ma odwagi napisac ze tak dobrze gralem , bylem sprawdzany 4 razy i jest mi przykro z tego powodu ze nikt nie docenil ze milem zawsze respekt do adminow , zawiodlem sie pare razy ale zawsze wracalem z podniesiona glowa na serwer. Mysle ze i tak nic z tego nie bedzie bo wy wiecie lepiej ze jestem spalony .
 
 
Macie tutaj jeszcze na pamiatke moje poprzednie ssy za ktore 2 razy dostalem ub.

http://speedy.sh/BrhS5/Desktop.rar

 

 

Hahah to jest smieszne jak on rozpisales to demko najpierw to kup sluchawki ogladalem je teraz 2 razy i kazdego slychac bylo jak biegnie , a Twoja opinia ze celownik mi wiruje ahahah m4 ma odrzut , namierzam celownikiem przez skrzynie prawda jak slysze ze biegnie to normalne ze jak sie podniose to bede wiedzial gdzie jest a to ze trzymam celownik na wesokosci ciala to jest banalne , reflek i celnosc sie liczy a nie Twoje kpiny. i kup sluchawki bo jestes naprawde smieszny.

 

 

 

 
Tylko i tak jakis dziwny tam radar jest chyba ze wgrany inny. I co mi sie nie podoba tam mapa i sciany jakies krzywe sa pod katem. 
 
 
Twój nick: Tymbarkowy
Nick podejrzanego: Grincz [t]
IP/SID: STEAM_0:0:1818631106
Twoje demohttp://speedy.sh/yBx...mko-Grinczu.rar
Rodzaj czita: AIM, wallhack
Czasy podejrzanych akcji:
 
ROZPISKA.
 
13:18 - celownik trzyma srodka modelu, trzesie celownikiem i ekranem
 
15:22 - ponownie celownik odrazu leci na środek modelu, trzesie celownikiem jak i ekranem
 
15:27 - widzi model TT za sciana i schodzi pod skrzynie, model TT schodzi na lewa stone a Grinczu namierza juz celownikiem przez skrzynie
 
15:46 - ponownie celownik trzesie sie na modelu i podkreca przy strzałach. 
 
17:29 - x1/4 celownik na ciele wariuje
 
17:34 - x1/4 ponownie celownik kreci sie na modelu
 
19:18 - x1/4 ponownie celownik wriuje na srodku ciala
 
19:33 - x1/4 celownik od ciala proboje sie oderwac. caly czas trzyma modelu. 
 
21:24 - x1/2 ponownie celownik na srodku modelu i kreci celownikiem do tego trzesie
 
21:35 - x1/2 ponownie celownik zakreca na srodku modelu i wariuje.
 
23:22 - dobre info.
 
24:33 - banik od O.Z.D.I
 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i stwierdzam jednoznacznie.

 

13:18 - celownik trzyma srodka modelu, trzesie celownikiem i ekranem( bzdura totalna)

15:22 - ponownie celownik odrazu leci na środek modelu, trzesie celownikiem jak i ekranem ( aim )

15:27 - widzi model TT za sciana i schodzi pod skrzynie, model TT schodzi na lewa stone a Grinczu namierza juz celownikiem przez skrzynie(może wh ale słychać tt)

15:46 - ponownie celownik trzesie sie na modelu i podkreca przy strzałach.(aim)

17:29 - x1/4 celownik na ciele wariuje (aim)

17:34 - x1/4 ponownie celownik kreci sie na modelu (aim)

19:18 - x1/4 ponownie celownik wriuje na srodku ciala (aim)

19:33 - x1/4 celownik od ciala proboje sie oderwac. caly czas trzyma modelu. (aim)

21:24 - x1/2 ponownie celownik na srodku modelu i kreci celownikiem do tego trzesie (aim)

21:35 - x1/2 ponownie celownik zakreca na srodku modelu i wariuje.(aim)

23:22 - dobre info.(szukali go już na całej mapie, można się domyśleć że tam był.)

24:33 - banik od O.Z.D.I

 

 

Jak dla mnie umiejętnie obsługuje się aimem nie strzelając ani razu full auto tylko zawsze oddaje pojedyncze strzały jak celownik jest na modelu, tak więc gołym okiem ciężko rozpoznać, po obejrzeniu demka i akcji w spowolnieniu bez dwóch zdań grał na aimie i myślę że na nic zda się tutaj twój płacz...dla porównania obejrzałem 2 demka na którym strzela się z m4 i ani razu nie było rozrzutu o którym mówisz... -  byłeś odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i stwierdzam jednoznacznie.

 

13:18 - celownik trzyma srodka modelu, trzesie celownikiem i ekranem( bzdura totalna)

 

15:22 - ponownie celownik odrazu leci na środek modelu, trzesie celownikiem jak i ekranem ( aim )

 

15:27 - widzi model TT za sciana i schodzi pod skrzynie, model TT schodzi na lewa stone a Grinczu namierza juz celownikiem przez skrzynie(może wh ale słychać tt)

 

15:46 - ponownie celownik trzesie sie na modelu i podkreca przy strzałach.(aim)

 

17:29 - x1/4 celownik na ciele wariuje (aim)

 

17:34 - x1/4 ponownie celownik kreci sie na modelu (aim)

 

19:18 - x1/4 ponownie celownik wriuje na srodku ciala (aim)

 

19:33 - x1/4 celownik od ciala proboje sie oderwac. caly czas trzyma modelu. (aim)

 

21:24 - x1/2 ponownie celownik na srodku modelu i kreci celownikiem do tego trzesie (aim)

 

21:35 - x1/2 ponownie celownik zakreca na srodku modelu i wariuje.(aim)

 

23:22 - dobre info.(szukali go już na całej mapie, można się domyśleć że tam był.)

 

24:33 - banik od O.Z.D.I

 

 

Jak dla mnie umiejętnie obsługuje się aimem nie strzelając ani razu full auto tylko zawsze oddaje pojedyncze strzały jak celownik jest na modelu, tak więc gołym okiem ciężko rozpoznać, po obejrzeniu demka i akcji w spowolnieniu bez dwóch zdań grał na aimie i myślę że na nic zda się tutaj twój płacz...dla porównania obejrzałem 2 demka na którym strzela się z m4 i ani razu nie było rozrzutu o którym mówisz... -  byłeś odpalony.

 

 

Sam jestes jak ten aim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejanie ssów na tym forum to jest śmiech na sali, zwykłe ssy w formacie bmp można przerobić , a czasy ssów zmodyfikować programem datafile... tak żeby czas zrobienia ssów się zgadzał... nie stosujecie tutaj praktyki wklejania ssów w formacie .tga <- których już się nie da przerobić a jak się spróbuje je przerobić to na tga  są widoczne ślady majstrowania przy nich.

Ta serwerownia tego nie stosuje dlatego czystymi ssami w formacie bmp możecie sobie podetrzeć tyłek, i następstwem tego jest to że ludzie wklejają po 3-4x ssy bo jak ktoś jest kumaty to je przerobi zawsze...

a wszyscy myślą że jak ssy ma czyste to już niewiniątko.. demko jest rozpisane, i jest aim widoczny, jak macie wątpliwości dajcie demko do oceny na AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności