Skocz do zawartości

Zapowiedź? Nowa Edycja Cod Moda


Rybak

  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak
      23
    • Nie
      2
    • Nie wiem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

codnewx.gif


Witam


Jakiś czas temu zacząłem pracę nad nową edycją naszego serwera Cod Mod 350 LvL oczywiście nie wszystko jest jeszcze skończone w zasadzie sporo pracy jeszcze zostało ale zanim tą pracę dokończę chciałbym przedstawić wam kilka rzeczy które mogą się pojawić na serwerze ale oczywiście nie muszą. Do tego też służy ankieta wyżej gdy to co chciałbym wprowadzić na serwer okarże się w tej ankiecie lipą - nie zostanie dodane zapraszam.


 


_____________________________________________________________


 


1♦ Pierwszą i główną zmianą jest usunięcie wszystkich obecnych klas.


 


2♦ Drugą  zmianą jest usunięcie wszystkich obecnych perków.


 


3♦ Trzecią poboczną zmianą było by dodanie 3 poziomowego systemu perków o tym niżej.


 


 


 


 


1.1. Kasacja wszystkich klas? - Tak


- Dlaczego? od teraz powstaną 3/4 główne frakcje oparte na "fabule" która chce stworzyć na serwerze aby rozgrywka nie była przymulona i indywidualna każda frakcja będzie posiadała unikalne umiejętności pasujące do nazwy frakcji i jej zadania i różne statystyki bazowe które dana klasa dostanie na start jak do tej pory wiadome było że nie ważne jaką klase ludzie wybierali wszyscy ładowali statystyki tak samo - chciałbym to zmienić w tej edycji.


 


 


1.2. Kasacja wszystkich perków? - Tak


- Dlaczego? jak wiadomo na serwerze jest system perków które poprostu dropimy / kupujemy za monety, w nowej edycji wyglądało by to troszkę inaczej o tym w punkcie niżej.


 


1.3. Powstałby 3 poziomowy system perków określający ich unikalność / wartość / siłę i trudność do zdobycia mało tego pasowały by do wątku przewodniego serwera i frakcji które powstaną oraz poszczególne klasy dostaną unikatowy perk przeznaczony tylko dla tej jednej klasy zwiekszający szczególnie dobrze jej posiadane umiejętności oraz statystyki.


 


 


Ogólnie:


 


- ~21 lub więcej zbilansowanych klas pasujących do wątka głównego nowej edycji.


 


- ~80 lub więcej zbilansowanych perków w systemie 3 poziomowej trudności zdobycia.


 


- ~10 perków unikatowych do poszczególnych klas.


 


- Nowy system nagradzania najlepszego gracza sezonu. Na serwer zostanie dodana ranga [Mistrz Serwera] ranga ta będzie posiadała specjalne bonusy rangę tę będzie otrzymywał gracz który jako 1 nabije maksymalny lvl na serwerze i będzie ją nosił od czasu resetu do momentu nabicia przez jakąś osobę maksymalnego poziomu - może też ją zachować jeśli wygra następny sezon.


 


- Nowe ciekawsze mapy


 


- Dużo nowych pluginów które będą do odkrycia w grze


 


- Tajemnicza frakcja "Unknown" i jej klasy nie posiadające opisu ale posiadające ciekawe umiejętności do odkrywania przez graczy w grze.


 


- Edytowany exp


 


- Wiele nowych rzeczy o których nie pamietam aby je wymienić za co przepraszam.


 


- Wiele poprawionych edytowanych rzeczy w silniku i wyglądzie graficznym serwera.


 


 


 


 


# Pragnę przypomnieć że ta gra ma kilka - naście już lat wiadomoe jest że cudów nikt nie stworzy bo są limity którymi każdy jest ograniczony pamietajcie o tym przy ocenie pracy jaką mam zamiar wykonać.


 


 


 


 


 


Zapraszam do oceniania.


 


 


 


 


 


 


  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z frakcjami :D Klasy będą unikalne i zróżnicowane przez ci nie bd 10 graczy grających tą samą klasą. Unknown kusi :D. Co do perków pomysł również bardzo ciekawy ;) Jakbyś potrzebował parę dobrych map mogę linki podesłać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi tylko na myśl.. "Shut up and take my money". A wracając.. Jeśli udałoby Ci się wprowadzić choć połowę to dla mnie i tak miazga, ("bede grał!"), bo sam napisałeś, że gra ma kilkanaście lat i tu moje pytanie na ile tak mniej, więcej oceniasz swoje szanse na wprowadzenie tych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 % tego co napisałem się pojawi, chodziło mi o to że nie zrobię z tej gry prawdziwego call of duty bo jest to niemożliwe ale napewno poświęcę kilka dni i nocy na tym aby wszystko bylo sprawne i dużo lepsze niż do tej pory zachęcam do pomocy gg;3841111 pisać kto i co chce wszystkie pomysły można zebrać "skompilować" i wgrać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rób klas premium co mają 1/1 z czegoś i niewidke 5/255 :D ... Albo po prostu zrób coda bez klas niewidzialnych... Powiem wam że grałem kiedyś na takim codzie gdzie nie było klas niewidzialnych i ciężko było na niego wejść poeniważ cały czas był FULL 32/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś serio typu Codmod, bardziej zaawansowany niż obecnie. Na pewno byłoby ciekawiej niż obecnie. Troche mieszania ale myślę że gracze przywykną do mniejszego wyobru klas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja również popieram to co ma zamiar zrobić "Rybak", i z niecierpliwością czekam na wyniki Jego pracy.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam *_* ! ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż się nie mogę doczekać na nowy internet żeby zawitać znowu na COD :)

 

Dobry pomysł. Kolejne BRAWA należą się dla Rybaka za bardzo ciekawy pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, Rybak chcesz usunąć wszystkie klasy, a jak to się ma do klas premium? Jeśli teraz przedłużę sobie klasę Diabeł, a Ty w tym czasie wprowadzisz nową edycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności