Skocz do zawartości

Podanie na Moderatora by amN


amN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Konrad
Wiek: 15
Staż na forum: 4 miesiące
Doświadczenie w moderowaniu: Duże , 1 Junior Admin , 4 razy Moderator , 3 Support Unban oraz 3 własne siecie :)
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 3-6 godzin dziennie.
Dlaczego właśnie Ty: Jestem miły , kulturalny oraz znam się na rzeczy. Rekrutacja ON , co oznacza że Paweł potrzebuje kogoś do pomocy , więc myślę że się przydam. Zapewnie na forum kulture oraz porządek.



Proszę o nie wypowiadanie się osób które mnie nie znają / są na forum od kilku dni / tygodni. Proszę o szczerą wypowiedz Tych którzy byli za moich czasów .
Paweł zbanował mnie ponieważ pokłóciliśmy się , ale teraz dał mi UB i jest między nami zgoda , a czemu nie wchodziłem kiedy dostałem UB ? Musiałem poprawić oceny :)




1. Brak Warnów (Obowiązkowo) Brak
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) Jest
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) Jest
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) Jest
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) Jest
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) Jest
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) Jest

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie ; ).Look Powód : EDIT: Orbitek już się nie poniżaj , skrytykowałem Cię w podaniu a Ty odrazu wystawiasz mi negatywna ocene :) Ale leje na twoją wypowiedz , liczą się dla mnie szczere wypowiedziJa się poniżam ? Taki Moderator nie może być może estetyka jest może jest na forum , mało postów . 0 Kulturalny . Jeżeli będzie olewał każdego więc pech . 1 Krytyka i już . Dla Ciebie szczere odp to są osoby którzy są na tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności