Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Podanie na Moderatora by amN

amN
 Share

Recommended Posts

Imię: Konrad
Staż na forum: 4 miesiące
Doświadczenie w moderowaniu: Duże , 1 Junior Admin , 4 razy Moderator , 3 Support Unban oraz 3 własne siecie :)
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 3-6 godzin dziennie.
Dlaczego właśnie Ty: Jestem miły , kulturalny oraz znam się na rzeczy. Rekrutacja ON , co oznacza że Paweł potrzebuje kogoś do pomocy , więc myślę że się przydam. Zapewnie na forum kulture oraz porządek.

Proszę o nie wypowiadanie się osób które mnie nie znają / są na forum od kilku dni / tygodni. Proszę o szczerą wypowiedz Tych którzy byli za moich czasów .
Paweł zbanował mnie ponieważ pokłóciliśmy się , ale teraz dał mi UB i jest między nami zgoda , a czemu nie wchodziłem kiedy dostałem UB ? Musiałem poprawić oceny :)

1. Brak Warnów (Obowiązkowo) Brak
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) Jest
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) Jest
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) Jest
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) Jest
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) Jest
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) Jest

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania !

Na nie ; ).Look Powód : EDIT: Orbitek już się nie poniżaj , skrytykowałem Cię w podaniu a Ty odrazu wystawiasz mi negatywna ocene :) Ale leje na twoją wypowiedz , liczą się dla mnie szczere wypowiedziJa się poniżam ? Taki Moderator nie może być może estetyka jest może jest na forum , mało postów . 0 Kulturalny . Jeżeli będzie olewał każdego więc pech . 1 Krytyka i już . Dla Ciebie szczere odp to są osoby którzy są na tak .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines