Skocz do zawartości

Podanie na adma.


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak: Proponuje jak bym został przyjety to proponował bym okres probny 7 dni dalo by mi to mozliwosc wykazania sie i co potrafie jako admin. 

Po tych 7 dniach opiekun serwera dal by temat czy powinien admin zostac czy nie i kazdy z oecnych adminow dal by ostateczna odpowiedz co do mnie jak i normalni gracze widzacy moje starania na serwie.

 

 

1. Nick: Tymbarkowy
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 23
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie) TAK
6. Składka(Tak/Nie): TAK 
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Tymbarkowy/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Wiem, że mieśnie stają sie silniejsze  w miare ich uzywania. Rozumiem ze poprzez analogie nawyk przejmowania inicjatywy rowniez staje sie tym silniejszy, im czesciej jest on wykorzystywany. Zdaje sobie sprawe z tego, ze nawyk inicjatywy nalezy zaczac rozwijac od malych, zwyklych rzeczy zwiazanych z moja codzienna pracą. Dlatego tez kazdego dnia przez te 7 dni bede wykonywal swoja prace/zadanie tak, jakby jej jedynym celem było rozwiniecie niezbednego nawyku inicjatywy. 

Rozumiem iż poprzez cwiczeie tego i doskonalenie nawyku wykazania sie inicjatywa w moich codziennych obowiazkach nie tylko bede go rozwijal, ale takze przyciagne uwage tych, ktorzy dostrzegaja moje wysilki i koncowe rezultaty. 

 

 

I co do tych tekstow ze czituje i ostatniego podania na adma  co kilku graczy wypowiedzialo sie ze nmalo co siedzialem fakt zrobilem sobie tyg przerwe nie musialem nikomu o niczym mowic iz nie bylem na zadnych wiekszym stanowiku ale jak sie pojawilem to bylem dluzej na serwie niz kazdy admin... 

 

a więc:

 

Na kazdym polu działalnosci ten, kto znajduje sie na przywodczym stanowisku, musi pogodzic sie z zyciem w ciaglym swietle jupiterow. Bez wzgledu na to, czy plame przywodztwa dzierży bezposrednio sam czlowiek, czy tez jego produkt, zawsze pojawiaja sie proby nasladowania i rodzi sie zazdrosc. W malarstwie, literaturze,muzyce, biznesie a nawet ta zazdrosc weszla juz do counter stricke i przemysle nagrody oraz kary sa zawsze takie same. Nagroda jest szerokie uznanie; kara zas ostra krytyka. Człowiek, ktorego działania wyznaczaja nowy standard na swiecie, staje sie celem atakow zazdrosnikow. Gdyby jego praca jedynie przecietna, pozostawiono by go w spokoju - jesli jednak osiaga mistrzostwo, trafia na jezyki.

Zazdrosc nie dotyczy artysty, ktory tworzy przecietne dzielo. Cokolwiek napiszesz, namalujesz, odegrasz, zaspiewasz lub zbudujesz, nikt nie sprobuje Cie przescignac, jesli Twoja praca nie bedzie nosiła znamiona geniuszu.

Na długo po tym, jak wspaniale dzielo ujrzy swiatlo dzienne, bedzie ono rozpamietywane przez rozczarowanych i zazdrosnych ludzi, ktorzy beda uparcie twierdzic, iz jest to niemozliwe do wykonania.

 

Chyba starczy. To ide zrobic sobie sniadanie. 

 

 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM mi niepotrzebny do gry
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Zalezy od dnia, 6-7h dziennie to spokojnie... 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Nie pracuje to o kazdej porze moge wejsc. 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Na kazdej serwerowni jakiej grałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Za bardzo kozak, co dopiero jak zostałby adminem.  Skoro był adminem na każdej serwerowni, za coś go wywalić musieli. Nie dziękuję, nie chcę z nim współpracować. I te rwane godziny na serwie. 
I dziś musiał wyrwać bana za obrazę, bo 3 razy nazywał lamą pisząc to na raz na u@ raz na ogólnym.
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=55341

A... i mikro strasznie mu trzeszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Wiem, że mieśnie stają sie silniejsze  w miare ich uzywania. Rozumiem ze poprzez analogie nawyk przejmowania inicjatywy rowniez staje sie tym silniejszy, im czesciej jest on wykorzystywany. Zdaje sobie sprawe z tego, ze nawyk inicjatywy nalezy zaczac rozwijac od malych, zwyklych rzeczy zwiazanych z moja codzienna pracą. Dlatego tez kazdego dnia przez te 7 dni bede wykonywal swoja prace/zadanie tak, jakby jej jedynym celem było rozwiniecie niezbednego nawyku inicjatywy. 

Rozumiem iż poprzez cwiczeie tego i doskonalenie nawyku wykazania sie inicjatywa w moich codziennych obowiazkach nie tylko bede go rozwijal, ale takze przyciagne uwage tych, ktorzy dostrzegaja moje wysilki i koncowe rezultaty. 

 

 

I co do tych tekstow ze czituje i ostatniego podania na adma  co kilku graczy wypowiedzialo sie ze nmalo co siedzialem fakt zrobilem sobie tyg przerwe nie musialem nikomu o niczym mowic iz nie bylem na zadnych wiekszym stanowiku ale jak sie pojawilem to bylem dluzej na serwie niz kazdy admin... 

 

a więc:

 

Na kazdym polu działalnosci ten, kto znajduje sie na przywodczym stanowisku, musi pogodzic sie z zyciem w ciaglym swietle jupiterow. Bez wzgledu na to, czy plame przywodztwa dzierży bezposrednio sam czlowiek, czy tez jego produkt, zawsze pojawiaja sie proby nasladowania i rodzi sie zazdrosc. W malarstwie, literaturze,muzyce, biznesie a nawet ta zazdrosc weszla juz do counter stricke i przemysle nagrody oraz kary sa zawsze takie same. Nagroda jest szerokie uznanie; kara zas ostra krytyka. Człowiek, ktorego działania wyznaczaja nowy standard na swiecie, staje sie celem atakow zazdrosnikow. Gdyby jego praca jedynie przecietna, pozostawiono by go w spokoju - jesli jednak osiaga mistrzostwo, trafia na jezyki.

Zazdrosc nie dotyczy artysty, ktory tworzy przecietne dzielo. Cokolwiek napiszesz, namalujesz, odegrasz, zaspiewasz lub zbudujesz, nikt nie sprobuje Cie przescignac, jesli Twoja praca nie bedzie nosiła znamiona geniuszu.

Na długo po tym, jak wspaniale dzielo ujrzy swiatlo dzienne, bedzie ono rozpamietywane przez rozczarowanych i zazdrosnych ludzi, ktorzy beda uparcie twierdzic, iz jest to niemozliwe do wykonania.

 

Chyba starczy. To ide zrobic sobie sniadanie. 

 

 

 ja to sie pytam po co to ? co to ma do rzeczy ? chcesz wypasc lepiej czy jak ? hehehe dlamnie zbedne te Twoje madrosci , edytowanie podania , nie mozesz normalnie ? co Ty Filozof ? moze kierunki pomyliles ? :D co Ty tu robisz chlpoie marnujesz sie . hehehe grubo Ci powiem pzdr

 

a ja dalbym mu szanse jednak , wszystko sie zgadza , jestem na TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Wymagania spełnia, na serwerze jak i na forum się udziela, rozpisuje dema ciężkim przypadkom(cziterom), którzy wklejają ssy po 5-7 razy, ma pojęcie co i jak i na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny. Jeżeli będziesz powodował problemy, wylecisz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności