Skocz do zawartości

Podanie by JesteFrixe


JesteFrixe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: JesteFrixe

 

2. Imię: Lukasz

 

3. Wiek:  15

 

4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre 8/10 Choć pluginów nie potrafie pisac.

 

5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak

 

6. Składka(Tak/Nie): Niestety mieszkam w Anglii i nie mam jak zaplacic skladki.

 

Prosze o to 5 reklam, poniewaz nie moge placic skladek bede robil 5 reklam co tydzien .

 

http://goserv.pl/index.php/topic/1248-cs-classic-cod-mod-45001-lv-zapraszam/

 
 
 
 

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Jeste%20Frixe/193.33.176.93:27015/ Moje statystyki w GT sie zresetowaly poniewaz pamietam ze mialem wiecej niz 5h A po tym gralem z 2 tygodnie a wiec napewno by sie uzbieralo 20h

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam na imie Lukasz , bylem kiedys adminem ale serwer byl nie ogarniety , dosotawalem nierozsądne bany az wkoncu powiedzialem dosc , akurat ja mam dostac admina poniewaz ogarniam amx , potrafie odróżnić skill w grze od cheaterstwa , gram w cs okolo 3 lata , zauwazylem ze jest duzo cheaterow a adminow nie ma czasami no jak kazdy ma pewnie jakies obowiazki oraz nie wyjezdzam nigdzie na wakacje wiec mam czas wolny.

 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):  Nie i mam zamiar kupic na koniec wakacji lub w polowie.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Grze moge poswiecic 4h rano i 4 pod wieczor ale to sa tylko przybliżone godziny bo jak kazdy wie sa wakacje i ludzie chca wyjsc ze znajomymi , cos porobic.

 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Jak mam czas to gram , nie patrze na to czy jest tydzien czy weekend.

 

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3 lata.

 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Owszem bylem adminem na serwerowni ktora byla nie ogarnieta jak juz wymienilem w poprzednim podpunkcie.

 

  1. Ukończone 15 lat
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze
  3. Zachowanie kultury na serwerze Zaznaczylem to na pomarańczowo poniewaz kazdy moze sie czasami wkurzyc ale zazwyczaj jestem spokojny 
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - Nie zawsze siedze na forum i mam czas napisac post ale mam tam pare postow.
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  6. Posiadanie mikrofonu
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) Jak juz wymienilem wczesniej nie mam jak wyslac sms z Anglii a paypalem nie wysle poniewaz nie mam dostepu do konta moich rodzicow.

 

1294403300_by_paula123183_500.jpg

 

 

 

 

Madzia juz widze ze nie przeczytalas podania . 

Pisalem ze gametracker sie zresetowal i mam

Mniej minut a mialem wiecej

Have , Katana moze potwierdzić ze gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-

Bardzo mała aktywność na forum

Moim zdaniem adm powinień mieć więcej niż 20 h na serwie a więc aktywność na serwie też na nie.

Brak steam

Brak składki

 

+

amx

micro

 

Na nie. Napisz podanie za 2 tygodnie jak nadrobisz aktywność na forum i serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Prosze nie składać podań, jeżeli nie spełniacie wymagań.Odrzucam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności