Skocz do zawartości

Skarga na 3lu


Karisek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Karisek

2.Nick admina/gracza który zawinił: 3lu
3.Admin/Gracz : 3lu
4.Data i godzina: 15.07.2014, ok. 15:00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): brak, chyba że ktoś z obecnych wtedy na serwerze się pod tym podpisze... Mucha, Pro100jest, Zangetsu... :)
6.Opis sytuacji: otóż, cały ten 3lu wbił na serwer i zapytał o zmiane mapy na jakąś "fajna", niby wszystko spoko, ale i tak koniec był mapy i automatycznie po głosowaniu zmieniła się na zm_five. 1 runda i ja zostałem Nemkem :) nie wiem czy minęła minuta, a ten 3lu nagle zmienia mape... dlatego też składam na tego typa skargę, bo mógł przynajmniej poczekać do końca rundy, a nie w trakcie... korona z głowy by mu nie spadła jakby poczekał... Każdy chciałby być Nemkem, więc według mnie ten admin 3lu zachował się trochę chamsko zmieniając tak mape...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachował się prawidłowo z tego co wynika z Twojego opisu. Pytał się o zmianę mapę ? tak pytał się z tego co wynika. A że była zmiana mapy i było zaakceptowane że chcecie zmianę mapy to zmienił mapę. Więc nie widzę 3 lu jego winy. Zrobił jak graczowie chcieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote na zmianę mapy na "fajną" było już pod koniec innej mapy nie zm_five, po za tym na tamtej mapie już pisałem że od razu po zmianie na zm_five, mapa zostanie zmieniona, ale na zm_five zrobiłem jeszcze jedno vote, gracze chcieli zmianę więc taką zrobiłem, a ty koleszko jeszcze raz na servie będziesz mnie straszy skargami to wyłapiesz bana na 3 h z dopiskiem odpocznij od cs'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lu prawidłowo. Bo co najwyżej my możemy straszyć banami, aby kogoś ostrzegać. A nie gracz straszy admina skargami -_- Co tutaj się dzieje -_- Karol sorry za minki wiem że to Twoje ale już taki odruch mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smiecie tylko bys zwrocil uwage że my admini mamy pilnować porządku a wy po co dajecie skargi jak najpierw prosicie aby ogarniac server a potem chcecie zmieniac mapy a potem wam sie nie podoba -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co ty robisz. składasz bez sensowną skargę, myślisz tylko o sobie, zero szacunku...

 

Twój życiorys na naszej sieci:

 

 

12.07.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 Ilonez 2 paki na runde 1 Godzina 

page.png 12.07.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 3lu 4lm mogliscie tylko 3 3 Godzin(y) 

page.png 29.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 Skiperek kultura 30 Minut(y)

page.png 26.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 Skiperek lm 30 Minut(y)

page.png 23.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 3lu Ogarnij sie i wroc 5 Minut(y)

page.png 21.06.2014 Karisek NeoBans Skiperek 4 paka 1 Godzina 

page.png 21.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 Skiperek 3 paka 1 Godzina 

page.png 18.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 3lu Txt 30 Minut(y)

page.png 16.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 AdeK obraza admina 30 Minut(y)

page.png 06.06.2014 Karisek NeoBans [FTW] Szara Eminencja Ogarnij 5 Minut(y)

page.png 05.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 3lu 5 lm 3 Godzin(y) 

page.png 02.06.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 3lu Cele 3 Godzin(y) 

page.png 11.04.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 Ilonez slowa 5 Minut(y)

page.png 10.04.2014 Karisek STEAM_2:0:766990990 ,']3lu,* Skanujesz 3 Godzin(y)  page.png

 

 

W jednym miesiącu aż 10 banów. i kto tu się chamsko zachowuje.

pomyśl z 3 razy zanim zrobisz jakiś krok na przód....

 

Nie mam nic więcej do powiedzenia, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam nie byłem za zmianą mapy... no i troche mylisz pojęcia, ogarnąć serwer to swoją drogą i nijak się tyczy tego tematu... mi się nie podoba to, że 3lu nie mógł się wstrzymać te 3-4min... chamsko trochę postąpił i tyle... No jak nie śmiecie, a jak byś to nazwał? Wy admini wszystko możecie, nawet grozić graczom, a my zwykli gracze mamy siedzieć cicho, bo adminek się zdenerwuje i banika walnie... dla mnie to jest śmieszne

 

PS. 3lu gdzie widziałeś moje grożenie Tobie? w tekscie: "chyba powinienem skargę złożyć"? ja tutaj groźby nie widze i każdy gracz MA PRAWO złożyć skargę, więc nie strasz mnie banem na 3h, bo tylko to potrafisz... "władza" uderzyła do głowy czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu powinien świecić przykładem? ADMIN... większość tych banów była za nic, bo ktoś nieogarnięty wbił się do mojej kampy i stawiał ponad regulaminowe lm, za co i ja musiałem dostać bana... od Ciebie dostałem bana na te 5min za rzekome ogarnięcie się, to nie wiem nawet za co, w tamtej sytuacji to Ty wykazałeś się nadmiernymi emocjiami, gdyż zadałem Ci normalne, kulturalne pytanie, z czym się oczywiście nie zgodziłeś, bądź uraziłem Twoją wrażliwą osobie i musiałeś pokazać co potrafisz jako admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vote na zmianę mapy na "fajną" było już pod koniec innej mapy nie zm_five, po za tym na tamtej mapie już pisałem że od razu po zmianie na zm_five, mapa zostanie zmieniona, ale na zm_five zrobiłem jeszcze jedno vote, gracze chcieli zmianę więc taką zrobiłem, a ty koleszko jeszcze raz na servie będziesz mnie straszy skargami to wyłapiesz bana na 3 h z dopiskiem odpocznij od cs'a .

Za straszenie nie ma bana, więc od razu informuje, że takie idiotyczne bany skończą się utratą admina. Bogami na serwerze nie jesteście, macie zajmować się porządkiem, a nie robienia z siebie Bóg wie kogo. Powiedziałem jasno, jeżeli coś takiego gracz pisze to się go zlewa. Proszę mi wskazać punkt w regulaminie, który pozwala na banowanie za "straszenie"

 

Co do skargi, skoro 3lu napisał, że zmieni mapę po tej zmianie serwera, to skarga jest niesłuszna. Nikogo nie obchodzi co wtedy miałeś, skoro było napisane "Zmieniam mapę" to admin nie ma napisane, że ma czekać do końca rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i vote na zmianę mapy było, może i serwer był za zmianą (ja nie) ale przyznam racje poszkodowanemu dlaczego? Otóż prosty przykład jeżeli nemka miałby administrator zmiana mapy nastąpiła by po rundzie dlaczego? Bo na nemku dobrze się expi a przecież każdy chce mieć auto kampe wiec moim zdaniem można było by robić tak ze jak juz jest robiona vota na inna mapę to zmiana niech następuje po rundzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proste i logiczne. My trzymamy się zasad a admin ma prawo grozić banem jeżeli ktoś nie trzyma się regulaminu. A takie bezsensowe skargi zabierają nam czas aby się tłumaczyć. Ja oczywiście raz dwa razy złamałem regulamin a z banami czasami przesadzalem ale jeżeli jakis gracz tylko wchodzi aby np obrażać to widać ze nie chce po grać tylko po obrażać albo jak jakis gracz bez przerwy wyzywa każdego i nic go nie uczą a tylko denerwuje caly Server wiadomo dostanie większy ban aby w końcu się przystosował do regulaminu. Mowicie ze jesteśmy Bogami ale powiedzcie mi jedno po co straszycie adminow jeżeli my za zadanie mamy ogarniać Server ? I dlaczego wy czasami sami wprowadzacie nas w błąd na serverze ? Pomyślcie co piszecie na u@ bo takie pytania np czy dasz 10ap to są głupota bo juz za to możemy dać bana za spam u małpa służy do zgłoszenia cheatow lub nie przestrzegania regulaminu a nie witanie się itp bo to często drazni. Każdy jest człowiekiem i ponoszą nerwy wiadomo ale przecież nie zawsze da się to wytrzymać. Daje następny przykład upominam czasam raz drugi pisze na sayu@@ kultura obowiązuje albo słowa a wy dalej lamiecie regulamin to często juz tego nie można znosić gdy dalej to robicie a potem dziwicie sie ze nie dostaliście ostrzeżenia itp przecież nie bede każdemu zwracał uwagę osobno. A chyba regulamin jest prosty. Czytajcie regulamin a bedzie mniej banow i bedzie sie milej grało a nie np mucha często pisze abym wbil na Server bo jest nie ogarnięty to coś nie halo jest tak? Wszystko jest pięknie do puki ktoś z was bana nie dostanie. Mówisz ze ktoś nie przestrzegał z limitem lmow tak ? To czemu nie zgłaszasz na u@ ze Twój kumpel dal jeden za duzo lm albo coś ? No bo lepiej po expic a potem sie dziwicie ze leca dla was bany za lm'y. Admin często gęsto nie ma czasu sprawdzać kto ile dał lm'ow widzi ze daliście za duzo lm'ow to obydwoje lecicie z banem a gdyby ktoś zgłosił że partner dal o jeden lm za duzo i nie chce ściągnąć to bysmy tylko jednego banowali a nie dwójkę. Jak dla mnie tyle miałem do powiedzienia co z tym zrobicie to nw ale mam nadzieje ze do kogos ten przekaz chociaż troche trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Skiperek, założ sobie jakiegoś bloga czy coś i tam popisz na temat odbiegający od tego skoro tak bardzo lubisz... bo w sumie jaki jest temat tej skargi? no właśnie, a Ty mi tutaj piszesz o jakimś obrażaniu i niedostosowaniu się do regulaminu... skupmy się na temacie, tak? Ale skoro już napisałeś o tych lm'ach, to powiedz mi kiedy miałem napisać, że ktoś w mojej kampie walnął za dużo lmow? Piszesz że admin nie ma czasu sprawdzić kto zawinił w tych lm'ach, ja rownież po prostu nie zdąrzyłem napisać, że ktoś złamał regulamin, bo tutaj od razu leci ban... zresztą, z 10 zm wbija do kampy, a ja sobie spokojnie przestane strzelać, kulturalnie napisze do admina kto postawił więcej lmow i w ogole, bo zm na pewno poczekają, nie? więc wiesz, niekoniecznie tyczy się to samego expienia... No, kolejny wątek Twojego wywodu, ktory rownież nie wiem skąd wziąłeś, to rzekome wejście na serwer tylko po to żeby poobrażać i psuć atmosfere, no nie wiem w jakim celu to napisałeś, skoro ja takich rzeczy nie robie, bo jak niezauważyłeś, nie gram tutaj od dziś, a tym bardziej TEMAT TEGO NIE DOTYTCZY. Napisałem skargę na 3lu, bo według mnie postąpił trochę chamsko i nie fair (tak jak napisał Mucha, gdyby 3lu dostał Nemka, to na pewno zmiana mapy nastąpiłaby po rundzie, tak jak powinien zachować się wobec każdego innego gracza). -_- napisał już co o tym myśli, więc sądze, że nie ma sensu drążyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy tą żałosną konwersacje? bo widzę że to jest super temat do nabijania postów.

 

Tak karol masz racje 

 

Za straszenie nie ma bana, więc od razu informuje, że takie idiotyczne bany skończą się utratą admina. Bogami na serwerze nie jesteście, macie zajmować się porządkiem, a nie robienia z siebie Bóg wie kogo. Powiedziałem jasno, jeżeli coś takiego gracz pisze to się go zlewa. Proszę mi wskazać punkt w regulaminie, który pozwala na banowanie za "straszenie"

 

Co do skargi, skoro 3lu napisał, że zmieni mapę po tej zmianie serwera, to skarga jest niesłuszna. Nikogo nie obchodzi co wtedy miałeś, skoro było napisane "Zmieniam mapę" to admin nie ma napisane, że ma czekać do końca rundy.

 

Z tym że, nie będę wchodził na server "bojąc się" że ktoś znów napiszę jakąś bez sensowną skargę.

Gracze mają prawo składać skargi ale nie bez sensowne! Wysypisko z forum niedługo będzie.

 

Wracając do tematu, Brak dowodów, skarga nie słuszna. Nigdzie w niczym nie zawniniłem. Myślę że można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności