Skocz do zawartości

Rozgrzewka na He


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj testowałem na swoim serwie rozgrzewkę na he która troszkę zmodyfikowałem . Co tu dużo mówić jest dobra muza i totalny roz..... :D. Pytanie moje brzmi czy chcielibyście takową rozgrzewkę na bf2 zamiast tej obecnej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy kombinujecie... 

Jeżeli by to nie biło odznak można dodać, Ale ja wole bez niczego. Na tych rozgrzewkach sie tylko traci czas, a można od razu przejść do gry :) 

Wcześniej serwer był bez niczego, od razu po zaczęciu mapy przechodziło sie do gry, a teraz trzeba ganiac kilka tam minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka rozgrzewka była by fajna na prawdę;P A soot można dać piosenkę Grubson-Nowa fala na przykład refren albo pierwsza zwrotka z refrenem bo akurat  pasuję do he i bomb na bs-ach więc taki pomysł jestem na tak ;P Aby trwał około 2 minut ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wymówką było to, że takie pomysły są głupie a soot ich nie doda, bo szybciej się odznaki wbije. Przy takiej rozgrzewce, wystarczą dwa dni i połowa ludzi ma profke z HE, a wtedy gra nie będzie za przyjemna jak wystarczą np. na dd2 - 2 HE na gale, 2 HE na długą i 2 HE do trupa i po teamie albo już się gra na szczątkach. Ew dodac z krótkim czasem trwania, tak jak ktoś wyżej napisał 40 sec. Teraz na rozgrzewce nie da się odznak wbijac to czemu ta rozgrzewka ma pomagac wbijac odznake z HE? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka niech trwa minutę góra 1:30 :D 

Jason Derulo - "Wiggle" feat. Snoop Dogg (Official HD Music Video) - jako muzę bo dobrze ryje banię :P

 

To Ty nie słuchałeś chyba "Peanut butter jelly time", to byłoby epickie na muzykę podczas rozgrzewki :D

Jeśli chodzi o ten typ to dobry pomysł, ale 45 sekund byłoby w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewkę juz dodałem.

 

Jest dobra nuta

Nie będzie problemu z zestawami broni w 1 rundzie dla vipów 

A co do wliczających się fragów to zmienię ilość wymagań na granaty w poszczególnych stopniach tak aby po 2 tygodniach cały serw nie latał z profkami  :D.

 

 

Co wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności