Skocz do zawartości

Skarga na shanell


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Medyk + (skiperek na forum )


2.Nick admina/gracza który zawinił: Admin

3.Admin/Gracz : Shanell

4.Data i godzina: przed chwilą

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadek

6.Opis sytuacji:Pisze na u @ zero reakcji. Reakcja po kilkunastu minutach, gdzie gracz który był podejrzany, że ma wspomagacz wh już albo zdążył offnąć albo Shanell nie jest pewna -_- Pingi skaczą graczą, a zero reakcji na takie sytuacje gdzie zamulają tacy graczowie z pingiem 400-700. Moim zdaniem nie ogarnia shanell admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Grałam akurat i nie powiem, bo widziałam tą skargę, ale bacznie obserwowałam, więc nie pisałam niczego na y@. Po pewnym czasie napisałam, że gracz jest czysty więc jak mógł to wyłączyć skoro nie wiedział o kim była mowa. Co do graczy z pingiem 600 wiem, który to był, ale został rozłączony więc co miałam zrobić? Twierdzisz, że nie ogarniam admina, ale dla mnie śmieszne jest to, że oskarżacie mnie o coś co nie było w ogóle na miejscu. Ja jestem adminem i znam swoje obowiązki i wiem co należy do mojej pracy. Nie przychodzę na serwer żeby sobie pograć i wam przeszkadzać, tylko pomóc. Ktoś, (słusznie wiem kto) napisał do mnie, że nie zbanowałam jednego z graczy za podejrzane wh, bo to niby mój kolega. Powiem tyle, że w grze nie mam kolegów i wszyscy są traktowani jednakowo. 

 

Podsumowując uważam, że skarga jest bezpodstawna, bez żadnych dowodów. Powiem jeszcze tyle, że gdybym sobie nie radziła to nie chciałabym wrócić na to stanowisko admina. Pozdrawiam :)

 

P.S - Co do mapy na mniejszą, nie Ja ją zmieniałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak to jest prawda co mowi Skiperek pisalismy przez 10 minut zeby zrobila ssy to obudzila sie dopiero po 20 minutach pisze sie cos na u@ zero reakcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest reakcja jest od razu. Mogła grać i nie zauważyć. Skoro jej zdaniem koleś nic nie miał to za co mu bana miała dać ? XD A co do graczy z pingami wysokimi to rzadko się ich banuje bo po 30 sek i tak wylatują z serwa bo plugin jest :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli chodzi o ping to jest chyba plugin, gdy gracz ma ping powyzej 140 to jest wyrzucany automatycznie, a jezeli chodzi o reakcje shanell to sie tu nie wypowiem bo mnie przy tym nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie trudność wyłączyć wh-a. Kiedyś to sam grałem na wh gdy byłem dzieciakiem i wiem jak to działa. Poznajesz wszystkich adminów i wystarczy tylko wyłączyć wh-a gdy admin wejdzie na spec. Przecież to nie jest problem jak zaledwie przycisnąć jeden guzik który się ustawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co d pingu, to æadne admin nie ma obowiázku wyrzuca© ludzi za ping, od tego jest plugin. Spamowanie na u@, æe admin ma zrobi© ss graczowi "xxx"teæ moæe skoñczy© sié banem dla piszácego na u@, to admin jest od tego aby stwierdzi© czy daje bana, czy nie. jeżeli Shanell uważała, że gracz jest czysty, to na 99% tak było. Skarga jest bez podstaw, brak dowodów, w sytuacji gdy uważasz, że admin nie czyta u@, kręć demko z swojej gry i jak piszesz na u@, jeżeli admin/adminka nie odpisze wtedy możesz składać skargę. 

 

PS. SKiperek, nie Ty tu jesteś od tego aby mówić kto ma wh a kto nie, możesz zgłosić podejrzenie. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Buu.

Jak każdy admin miałby dawać każdemu SS'y po zgłoszeniu przez innego gracza na u@ to połowa graczy musiałaby zakładać tematy w dziale UB.

Każde zgłoszenie jest "weryfikowane" przez admina czasami szybciej a czasami woniej (zależy jaka jest sytuacja na serwerze).

Nie można od tak zrobić ss'ów tylko trzeba wychwycić odpowiedni moment a czasami to trwa....

A jak shanell napisała że gość jest czysty to nie rozumiem sensu skargi....

Jesteście już "starymi" graczami i powinniście takie rzeczy wiedzieć/

 

Co do pingów to nie będę się wypowiadał to odpowiedz mam taką samą jak inni jest od tego odpowiedni plugin i tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skiperek

Od tego jest neo bans wgrany i kazdy admin widzi gdy ktos wciska f1-12 a neobans automtycznie daje mu bana jesli ktos uzyje tego pare razy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracz ma wh i wyłaczy/właczy przyciskiem f.. lub del czy innym jest automatycznie wyrzucany z serwera z powodem Użycia dziwnego przycisku z banem na 3 h bo sam tak mialem to raz po 2 skoro NeoBans go nie wywalił czyli był czysty po 3 Shanell dobrze mowi ze wie co nalezy do jej obowiazków ... Skarga chyba bezpodstawna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga jest bezpopdstawna. Jedynie co to dostanie ode mnie słowne poczuczenie aby bardziej przywiązywała uwagę do tego co piszą ludzie na u@..

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności