Skocz do zawartości

[Jarosz ?] Skarga


*_*

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: *_*
2.Nick admina/gracza który zawinił: Admin/Jarosz ?
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  18 Lipiec 2014r./21:00-21:10
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www38.zippyshare.com/v/52527040/file.html
6.Opis sytuacji: Wchodzę na serwer, pierwsze slowo napisane przez admina jest na screenie. Jest to trochę niepoważne, że admin wyzywa graczy.

Ok synu, tylko jak ktoś Ci tak pisze banujesz za obrazę admina i nie ublizasz im/nie wdajesz sie w klutnie.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pozdrawiam *_* ! ;3

Edytowane przez *_*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baranem wez sie synu zastanow pierwsze a nie " barany " ogolnie zaden admin oprocz mnie nie chce tego komentowac ale smiechu warte nikt mi nie powiedzial ze go ublizam a ni nic > pisza do mnie debilu > noobie a ty o baranach i od razu skarga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chyba sobie jaja robisz ze o takie gowno skarge piszesz rownie dobrze mogl to napisac dla beki i sadze ze taki to mialo cel " barany" na prawde bardzo sroga obelga zabrac mu damina i perm na wszystki serwery ! , a tak na powaznie to chyba nie masz co robic ze piszesz skargi o takie gowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności