Skocz do zawartości

Poradnik


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaloby sie napisac poradnik dla nowych adminow. Opisac na nim "ogolnie" zasady panujace na forum i serwerze.

Np: ze kazdy Warn dla Admina musi zostac jak najszybciej odrobiony, ze robimy 5 ssow, ze za brak aktywnosci na forum traci sie admina.

Ze po uzyskaniu admina nalezy sie wpisac w prosbach o range( duzo osob mnie sie pyta gdzie to jest) i podac w poradniku link do tego.

Moze opis naszego amxmodmenu?

 

Opiekun moze podac link do tego poradnika, tak zeby nowy admin wiedzial na co uwazac.

 

Poradnik najlepiej zeby byl krotki i rzeczowy. krotkie zwiezle informacje.

Jesli ktos mialby ochote cos takiego napisac to ja chetnie skorzystam. Jednoczesnie mam malo czasu na napisanie ale moze ktos sie nudzi i cos takiego napisze .

A reszta moglaby ewentualnie wprowadzic jakies poprawki , czy podpowiedziec czego brakuje.

 

Mam nadzieje ze to dobry pomysl czekam na opinie.

 

Damian.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmę się, do wtorku winno być zrobione bo dzisiaj mam potańcówkę na rynku w mieście, jutro niedziela-trzeba się poobijać, poniedziałek-zacznę robić i wtorek-robić skończę :P a co do tego, to każdy opiekun będzie wysyłał adminowi link do poradnika na priv żeby admin nie musiał szukać :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie taki poradnik powinien byc admin room, a o randze powinien informować admin, bynajmniej zawsze o to prosiłem i sam tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności