Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Prośba o UB

QcF
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: ArcziArched 2.Nick admina który zawinił: Ziomek. 4.Data i godzina: 30.12.2012 ~15.40[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Powod: 'Reklama'[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:37052914'[AMXBans] Twoje IP: '89.75.131.144'[AMXBans] ======================================= Jedynie o co proszę to ub gdyż nie zostałem ostrzeżony. Na tym serwerze tyle się dzieje że nie widzi się [email protected] Piszę z konta kolegi gdyż nie mogę założyć swojego (Prawdopodobnie wina Gmail'a )

Jeżeli była to przypadkowa reklama, nie mógł odrazu dawać bana na tydzień tylko np. 5 minut powód usuń binda... ale taki admin trudno. może było to kilka reklam? nie wiem, nie było mnie na serwie.. może jacyś świadkowie? wiedziałeś, że zlozysz skarge wiec mogles zrobic screena consoli co napisales przed banem.. bo tak niczego nie udowodnisz chyba ze osoby z serwa podpiszą sie tutaj.Proszę także o wypowiedź samego admina w celu wyjaśnienia tej sprawy.

jestem swiadom że miałem binda, sam go robiłem ale użyłem go przypadkiem ( mam go na - ) więc musiał go użyć przy wychodzeniu z menu coda. Ale tak jak pisałem wyżej.. nie dostałem zadnego upomnienia/ bądź bana na 5 min z takowym powodem.

[ Dodano: 2012-12-30, 19:43 ]

Kolega pożyczył moje konto na forum bo sam nie może dostać e-maila aktywacyjnego.

Jestem świadkiem tego zdarzenia. Ziomek powiedział , że to jest reklama ale upomnień nie dawał. Odrazu Arczi dostała bana.

Ban niesłuszny-.-.Powinna być przyjęta skarga niech Dawidek wejdzie lub inny headAdmin ,i niech sam admin się wypowie :D.Tak i ban na 5min powód usun binda to prawda.

Guest Blip ^

Ban minął ale admin powinien dostać jakiś pkt. karny jeśli to była jednorazowa reklama pkt.9http://cs-classic.pl/viewtopic.php?t=6110

Ban słuszny. Mnie zawsze nie obchodziło czy jakiś typ ma binda czy nie. Dawałem perma i kończyła sie zabawa. KOMENDA unbindall NIE BOLI.

Lewy ale czasami jak wchodzi się na serwa to bind się włącza.Więc ja bym dał bana 5min usuń bind a jak nie zadziałą to perm.

• Właściciel

TO teraz sobie usunie w tym czasie binda.Tydzień odpoczniesz i ustawisz config tylko do odczytu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines