Skocz do zawartości

Podanko Guli Wer


Guli Wer

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Guli Wer
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX: średnia, łatwo ogarniam
5. Mikrofon: Tak
6. Składka: Tak, ale chce pogadać o tym z Damianem
7. Link do GT(daje dwa, gdyż grałem na dwóch nickach):

http://www.gametracker.com/player/Guli%20Wer/31.186.82.184:27691/
http://www.gametracker.com/player/Guli%20Wer%7C%7CFC%20ALBATROS/31.186.82.184:27691/
8. Opis: Wakacje nadeszły, kto miał zdać to zdał, ale w związku z brakiem szkoły, i zadań z matematyki :), nadeszła fala uderzeniowa ze strony dzieci siedzących na kompie 25h na dobę i używających najwymyślniejszych wspomagaczy jaki cały świat cs community nie widział. Jak na złość w ostatnim czasie był reset czegośtam (nie wiem, ale wy wiecie na pewno), dzięki czemy zbanowani cheaterzy powrócili. Jak każdy z nas wie admin też człowiek i robi błędy, i nie wychwyci wszystkich graczy ze wspomagaczami, którzy dobrze się w ostatnich czasach maskują, więc im więcej osób będzie pilnowało porządku na serwerze tym mniejsza szansa na nieprzyjemności związane z użeraniem się z cheaterami. Czas na wyjaśnienie dla trzymających się obiema rękoma regulaminu. Nie mam dziesięciu postów na forum, owszem, ale wole mieć dwa posty niż dziesięć nabite na bezsensownym włączaniu się w dyskusje w tematach, które mnie nie dotyczą lub w Hyde Parku. Jestem nieustępliwy, cenie to w sobie, i nie odpuszczam. W skrócie: przyda się nowy admin, gdyż pojawiam się w porach gdzie nasi dotychczasowi stróże jeszcze śpią, i nie raz spotykam się z cheaterami.
PS. to 25h dla kumatych.
9. Czy posiadasz Steam: Tak STEAM_0:1:44049658
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Z 4-6 godzin może więcej
11. W jakim godzinach grasz: Z rana, popołudniu i czasami w nocy
12. Staż: Gram od 7 lat z dwuletnią przerwą
13. Czy byłeś już adminem?: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy grasz na serwie? Od tamtej soboty, czyli tydzień co cie od razu dyskwalifikuje. 

Brak wymaganych godzin (min. 25h) u ciebie tylko 10..

Brak aktywności na forum 

 

Nie

 

 

 

W skrócie: przyda się nowy admin, gdyż pojawiam się w porach gdzie nasi dotychczasowi stróże jeszcze śpią, i nie raz spotykam się z cheaterami.

Nie ma serwera bez cheatów, a admini oni to chyba cały czas siedzą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ani razu Cie na serwerze nie widziałem, godzin masz bardzo mało, konto dla podania. Myślisz, że admina jest tak łatwo dostać? Mi się tak nie wydaję, musisz się pokazać od jak najlepszej strony i pokazać, że Ci zależy. Zacznij się udzielać na forum, pograj trochę na serwerze, daj się poznać i wtedy złóż podanie. Narazie NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nastała nowa moda.. najpierw składanie podania, a dopiero później nabijanie godzin na serwerze czy postów na forum.

Przecież Admina wybierają gracze oraz opiekun, a co mają Oni powiedzieć, jeżeli jesteś na serwerze tydzień oraz przegrałeś na dwóch nick'ach nawet nie pełne 10godzin choć wymagania stawiają na minimum 25?

Bardzo ładny opis podania, jednakże są rzeczy, których się nie da przeskoczyć czy ominąć.

 

Jeżeli spodobał CI się serwer FFA, to bardzo dobrze, pograj jeszcze na nim, daj się poznać i złóż podanie za tydzień - dwa :)

 

Jeżeli zauważasz dużo Cheaterów, to czemu jak na razie zgłosiłeś tylko jednego..?

 

Na razie, na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne podanie to duzy plus.

 

Osobiscie gralem z Toba i zglaszales mi odpalow na steam. Kultura tez jest ok.

Jednak masz malo godzin na serwie i reszta Cie slabo zna jak sie okazuje.

Pograj , daj sie poznac i zapraszam za Tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności