Skocz do zawartości

Problem


мαgιк

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może wy mi pomożecie mam windowsa 8 komputer Asus r510c. Mam taki problem gdy jestem w sieci np.: jestem na google coś sobie robię naglę rozłącza mi internet. Widać jest sieć itd... problem jest w tym,że rozłącza się co kilka minut :(. Obecnie używam sieci bezprzewodowej bo Ethernet nie,bo nie mam dostępu a więc bezprzewodowa.

 

Mógłby ktoś mi pomóc bo dobija mnie ten komputer. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem po forach i może te informacje Ci pomogą:

 

"Okazało się, że wina leży po stronie dostawcy Internetu...

Trzeba było zmienić 2 ostatnie wartości w adresie sieciowym we właściwościach połączenia sieciowego, oczywiście trzeba to zrobić z serwisantem dostawcy Internetu...

Faktyczna przyczyna problemów z zanikającym cyklicznie dostępem do Internetu nie jest znana... Możliwy atak lub podszywanie się kogoś z sieci pod dany adres IP, w każdym razie zmiana 2 ostatnich wartości połączenia sieciowego pomogła..."

 

" Ktoś mógł uruchomić dodatkową sieć w okolicy (router bezprzewodowy), co powoduje zakłócenia. "

 

Nigdy nie spotkałem się z tego typu problemem, dlatego nie mogę niestety za bardzo pomóc :(
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm , Moja rada jest taka, żebyś przy oknie grał tak mi się przynajmniej wydaję też mam windows 8 tylko że HP i to samą miałem, jak poszedłem z laptopem i siedziałem z nim przy oknie to było trochę lepiej :) spróbuj moim sposobem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg sieci 5 kresek na 5 :(. możliwością też jest problem z kartą wi-fi czytałem ale no kurde mam wszędzie max wydajność komputera zalecane przez windows 8.

 

Możliwe też,że jest przeciążenie,ponieważ używam neta na 4 komputerach :(. Bardzo dziękuje za wszystkie wypowiedzi na pewno mi pomogliście :). Pozdrawiam i dziękuje jakby ktoś jeszcze coś wiedział proszę o posta :). Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety , ale obciążenie nie ma nic do gadania. Jeżeli Tobie internet rozłącza no to wina leży po stronie laptopa , głòwnie sterowniki od karty sieciowej. Proponowałbym Tobie je zaaktualizować do jak najnowszej wersji - jeżeli Tobie to niie pomoże to napisz w tym temacie Identyfikator Urządzenia Sterownika sieci ( mam nadzieję , że wiesz co to jest ) , a ja Tobie ppstaram się pomòc

Pozdrawiam ,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności