Skocz do zawartości

[UbTeam] M@jki H@rdcor


M@jki H@rdcor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:M@jki H@rdcor

Wiek:15

Staż gry Counter-Strike:Już dość długa chwila będzie dokładnie nie pamiętam. Miałem również przerwy, ale zawsze jakoś mnie przyciągało z powrotem.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? :Tak-na tej serwerowni

Ile czasu poświęcasz forum?:To różnie bywa teraz, ponieważ mam pracę, ale staram się siedzieć w czasie wolnym.

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Tak,było to dawno Aim/Wh.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:Raczej nie chyba, że liczy się odebranie rang z powodu długiej nieobecności(zgłoszonej).

Doświadczenie na podobnym stanowisku:Dosyć dobre byłem tu wcześniej Ub Supportem

Informacje o sobie lub uwagi:Mam na imię Łukasz. Mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną,cs'em i znalazło by się coś jeszcze.

Uwagi:Nie było mnie pewien czas, ale nadrabiam ten czas jak tylko mogę, dlatego chciał bym pomóc Ub Teamowi w obowiązkach jak tylko mogę.

 

Wymagania:

  • Co najmniej 5 dni spędzonych na froum +
  • Przynajmniej 100 postów napisanych na forum +
  • Konto na forum powyżej 2 miesięcy +
  • Chęć pomagania innym użytkownikom +
  • Czyste konto (Brak warnów) +
  • Dobra znajomość regulaminów forum Troszkę sobie poprzypominam, ale dosyć dobrze pamiętam.
  • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji Raczej nie mam z tym problemów. Czasem się zdarzy jak każdemu.
  • Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) +
@Wróciłem około tydzień temu i moja aktywność nie jest zerowa, ale pewnie to i tak nie starczy,ale spróbować nigdy nie zaszkodzi, a tylko chcę pomóc UbTeamowi(nie uważam,że źle sobie radzą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie, dopiero co wróciłeś. Złóż podanie za ok. 3 tyg, poudzielaj się trochę, posiedz więcej na forum, a wtedy będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem na tak.Duża aktywność na forum,a to co go nie było nadrobi, oraz miał już UBTeaM. UBTeaMowców potrzeba,bo ludzie mają problem że w ciągu 3h nie dostali UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności