Skocz do zawartości

Teraz już spełniam wymagania.


Mrr4Tree

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: FaLOW
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18, jeszcze trochę i będzie 19.
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre lub bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak, mam.
6. Składka(Tak/Nie): Zobaczę jeszcze, ale na pewno nie w tym miesiącu.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/FaLOW/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem kulturalną, ogarniętą osobą, która chce pomóc administracji w ogarnięciu serwera. Np. rano rzadko jest admin, a ja przeważnie gram od rana, grają wtedy odpały no i nic innego jak tylko zrobić demko i czekać na admina, ale i tak psuje graczom staty itd...
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):  STEAM_0:1:58775225
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Bardzo dużo, tyle ile będę mógł tyle poświęcę.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Różnie, jak pracuje to na pewno po 16, a jak mam wolne to pewnie od rana.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Parę dobrych lat.
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem już wiele razy adminem, m.in na tej sieci także, właśnie na COD 45k.

Papku pisałeś, że jak nadrobię godzinki to zobaczymy, czy będę mógł złożyć szybciej, niż za 2 tygodnie. Myślę, że godzinki lecą mi bardzo szybko, bo wczoraj miałem zaledwie 4h, a dzisiaj już 18, więc postanowiłem złożyć ponownie, bo jak chyba każdy zauważył zależy mi i bardzo się staram. Tym razem na pewno widziałeś mnie na serwie.

   1. Ukończone 15 lat - TAK.
   2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - już 18h, więc mogę napisać, że TAK.
   3. Zachowanie kultury na serwerze - TAK, nawet piszę innym graczom, aby zachowali kulturę.
   4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - TAK.
   5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - TAK.
   6. Posiadanie mikrofonu - TAK.
   7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) - Raczej TAK, zobaczę jeszcze.

FaLOW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie raz na tydzień - Na nie

Poza tym nawet gdyby nie to byłabym na nie. Na serwerze wbiłeś godzin tyle i w wymaganiach i od razu składasz podanie.  W sumie to jeszcze nie masz 20h

"10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Bardzo dużo, tyle ile będę mógł tyle poświęcę." To nie jest odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świeżym graczem na tej serwerowni bo od 5 dni dopiero z tego co wynika  i już 2 razy składałeś podanie ?

-Nie dałeś nawet się poznać .

-Podanie składamy raz na tydzień.

 

Jestem na nie zapraszam za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ci już madzia wspomniała, wczoraj napisałeś prośbę o UB która została odrzucona.

Możesz dopiero po tygodniu napisać kolejne podanie. 

 

Nie, 

Podanie co tydzien., warn, godziny na serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świeżym graczem na tej serwerowni bo od 5 dni dopiero z tego co wynika  i już 2 razy składałeś podanie ?

-Nie dałeś nawet się poznać .

-Podanie składamy raz na tydzień.

 

Jestem na nie zapraszam za tydzień.

Nowym graczem? Kolego ja tu już grałem jakieś 2 lata temu, czy jakoś tak. A ostatnio miałem przerwę i teraz wróciłem.

Żeby ten serwer tyle miał.

 

Tak jak ci już madzia wspomniała, wczoraj napisałeś prośbę o UB która została odrzucona.

Możesz dopiero po tygodniu napisać kolejne podanie. 

 

Nie, 

Podanie co tydzien., warn, godziny na serwie

Ta napisałem prośbę o UB, zastanów się co Ty piszesz człowieku.

Co ma prośba o UB do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dopóki nie poprawisz swojego zachowania, nie składaj podania, ja nie potrzebuje spamu na gg, o to że moi admini nic nie robią. Przemyśl co zrobiłeś nie tak, i popraw to, dopiero wtedy startuj.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności