Skocz do zawartości

Podanie Medyk + !!!:D


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Medyk + ( grałem tak samo jako Skiperek)
2. Imię:Patryk
3. Wiek: 17 już na karku :D  w maju już 18-stka i będę stary jak świat :(
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre ;p
5. Mikrofon(Tak/Nie)Zawsze bez tego nie gram :D 
6. Składka(Tak/Nie):Tak :P
7. Link do swojego GT**:
http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Skiperek&Search=Search oraz http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=Medyk+%2B&Search=Search

Dlaczego dwa podałem ? bo grałem na dwój nicka i wychodzi akurat 20h ;P a jak wam tak nie pasuje to do jutra nabije 20h na Medyk + ;P
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Hmmm Tak jestem osobą kulturalną, mam poczucie humoru jak za pewne nie którzy widzieli znaczy słyszeli mnie :D Przestrzegam regulaminu no trafiła się wpadka że dostałem dziwnego przycisku ale wiadomo ktoś woła i się rzuca słuchawki na klawe to tak jest xD Tam było dużo innych banów ale to może tylko wyjaśnić ten które mi dawał bo za dużo pisania :D No nawet musiałem ss-y rzucić bo było podejrzenie że gram na wh nie stety :( Ale jak później się okazało czyściutki i świeżutki jestem :D 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Tak 
#1 Medyk + STEAM_0:0:51690570  37.248.254.79  Steam  
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ile próbuje jak najwięcej :D Widać czasami mnie wieczorami czasami rano ale wiadomo nie którzy pracują ;D Ale najdłużej w weekendy mogę spędzić na cs :D No i muszę czasem do czasem grać na zombi modzie i ogarniać bo do tego też się zobowiązałem :P 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Po rannych , popołudniowych i wieczornych :D czyli jak mam z kim grać to gram a jak nie to nie :D mam humor to gram jak nie mam humoru to nawalam w cs dalej :D Wiadomo różnie to bywa :D 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:gram od 10 roku życia :D Wiem jak działa wh,aim,sh i wspomagacze ;P Skąd ? Gdy byłem dzieciakiem to tego używałem ;p Wiadomo nie umie się na samym początku grać to trza było się czymś wspomóc. Ale teraz bez niczego ram więc jestem czyściutki :D 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak. Byłem Na JB, Zm i tak na kilku jeszcze byłem :P

Co do punktu warnów. Że trzeba być bez warna właśnie wychodzę z domu kupić doładowanie za 10 zł i je odkupuje :P Nie wierzycie mi zaraz wstawie link i pokaże :D Tylko aby -_- szybko je mi wymazał albo kto kolwiek :D 

Małe poprawki:P Do Rybaka napisałem już o wymazanie mi tych warnów mam nadzieje że mi je wymaże i będzie dobrze ;) Jak wymaże to będziecie widzieli na forum na moim profilku że jest zero warnów czyli ostrzeżeń ;P 

Życzę miłego grania i oglądania forum no i oczywiście miłego czytania :D 


Dzięki gumis  :D Wszystko się zlewa dlatego taki błędy będą ;D 

Przepraszam bardzo shanell Mówisz że nie jestem kulturalną osobą ? Pytaj się ludzi . Nie znam słowa kultura ? Przeklinałem przy Tobie ? obrażałem Ciebie ? więc nie wyskakuj że nie mam kultury -_-

lubię się rządzić ? Siwy nie lubię taki osób które myślą że znają regulamin a nie znając jak tym warnem za zgłaszanie cheatów. Brak dowodu że zgłosiłem cheaterstwo na sb więc sorry.A jeżeli banuję jedną osobę za to samo w ciągu dnia albo co dzień gdy go widzę to sorry. A co wynika z wywiadu tak ? koleś złamał chyba z 4 punkty regulaminu więc w tedy dałem słuszny ban :)

Abart jestem starym użytkownikiem ale nigdy nie zgłaszałem cheatów tak ? ;p więc mogłem się pomylić ;p

 JayMcKenzie Szczerze mowiac to raz moze Cie widzialem i nie kojarze Ciebie zle wiec nie wiem dlaczego Ty tak mnie kojarzysz :P
Buuu!? Do mnie mowisz ze admini mnie nie lubia ? z nimi normalnie gadam szczegol. Oni sa ze mna w teamie na mixy na forum szczegol. A ze Ty mnie nie lubisz to przepraszam ale Ciebie tez nie lubie jezeli grasz grasz sobie stoisz kolo mnie zaraz wbijasz na spec i robisz ss'y bo skanowalem typa Wiec sorry.


A do kultury hmm. Mam proste rozwiazanie :) Jezeli bym jej nie mial to bym nie mial admina na Zm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś typem który sie lubi rządzić jako admin, i nie zaprzeczaj wystarczy czasem zerknąć na bany (AMXBans), Zresztą tego nie ukrywasz, przykładem jest twój wywiad. Ja takich osób nie lubię, a tym bardziej jak jest adminem :x 

Wracając, nie wiem po co chcesz admina, twoja odpowiedź tylko ciebie opisywała, a więc?

te 23h na serwie, co 20 minimalnych, ale ze grasz tylko 10 dni na serwerze, to cie dyskwalifikuje. Po co nowy admin skoro gracze go nie znają, Vernon ci napisał, 16 admów jest. Skup się na tym swoim Zombiaku, bo tam brakuje adminów szczególnie pod wieczór, po późną nocke. 

 

Nie

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, pisze, że jest osobą kulturalną a jest zupełnie odwrotnie. Miał do mnie dziwne i głupie zastrzeżenie, że nie potrafię być adminem i że nie spełniam się w tej roli. Powiem tyle, że nawet nie zna podstawowych słów z kultury osobistej jak przepraszam, proszę i dziękuję. Miałam okazję usłyszeć go na ts i nie była to miła rozmowa (przynajmniej dla mnie). Jak pisał Vernon jest dużo adminów i chyba wystarczy moim zdaniem jak na tą chwilę, ale w sumie nie Ja o tym decyduję. Jeśli bym miała wybrać to stanowcze NIE. 

 

Dziekuję i pozdrawiam. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na NIE.

Dodam że ma braki w znajomości forum co wystarczy zobaczyć w dziale skargi....

Po drugie mam to samo zdanie co Vernon jest za dużo adminów i powoli zaczynamy wchodzić sobie w drogę.

Czasami jest po 5-6 adminów na serwerze jednocześnie co utrudnia np. dawanie banów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam możliwości korzystać z komputera, czy grać w CS, ale wcześniej grałem z Tobą i najbardziej Cię pamiętam z Twpich przeprosin po każdym kicku za kulturę ode mnie. Tak jak już wcześniej pisali, adminów jest dużo.

Na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na NIE. Duzo skarg zgłaszasz na graczy; adminów, i teraz chcesz być adminem? gdyby opiekun serwera Cię przyjął to myśle, że zlinczowali by Go inni gracze za tą decyzję. "SKARGA KTÓRĄ ZGŁASZASZ NA INNEGO GRACZA/ADMINA" = "Nie polubienie ciebie przez graczy/adminow", reasumując: odstraszałbyś graczy na serwie -,-

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Po twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie masz cierpliwosci co bedzie skutkowac licznymi banami. Nie znasz ortografii, bo kulturze na serwerze nie nadasz sie na admina. jestem takze na nie poniewaz gdy chcesz dojsc do grona adminow musisz z nimi wspolpracowac, Ty nie lubisz ich a oni Ciebie wiec wspolpracy nie bedzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam wystarczajaco adminow jak wrócę z urlopu :-P to sobie wszystko ogarnę kto ile gra i w jakich godzinach jest najczęściej, muszę także załatwić sprawę z obowiązkami wykonywanymi przez adminow bo dochodzą do mnie skargi ze jest np. odpadł na serwie a admin ma to w dupie i sobie gra, nie będę mówił do kogo sie to tyczylo ponieważ sam sobie sprawdza przez długi okres jak oni wywiazuja sie z tych obowiązków. Jeśli będzie tak jak mi pisali to odrazu wylatuja. Dodam tez parę nowości o których sie wczesniej dowiecie. Także do zobaczenia :-D

 

Ps: dodaj tez ze na większość adminow były mile komentarze :-P dlatego wam dziękuje za to. Jesteście najlepsi !!! :-P

 

 

 

/close

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności