Skocz do zawartości

Jak zwiększyć fps'y ?


Mrr4Tree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym poradniku chciałbym wam pokazać jak zwiększyć fps'y w cs'ie.

 

 

Krok pierwszy - Wyłączenie Synchronizacji Pionowej w NVIDIA



Klikamy we Właściwości prawym przyciskiem myszy na pulpicie.
Następnie wybieramy Ustawienia -> Zaawansowane do naszej karty graficznej.
Klikamy uruchom program Nvidia Control Panel i przechodzimy do zakładki 'Zarządzanie Ustawieniami 3D.
W zakładce Ustawienia Globalne klikamy na Synchronizacji Pionowej i ustawiamy na "Wymuś Wyłączenie"
Po wszystkim klikamy Zastosuj i mamy o 20 FPS więcej

Wymuszony po tej operacji reset komputera

 

Krok drugi - Ustawienia w grze

 

                                                                    Tryb OpenGL

Jakość kolorów od 16 BIT do 32 preferowane na serwerach 32

    Rozdzielczość  najlepiej 800x600

                                          

                                                         Krok trzeci - komendy

 

                                             

fps_max 999


fps_modem 999


developer 1


cl_himodels 0

 

mp_decals 1

 

hud_draw 0 - można także wpisać tą komendę

 

hud_draw 1 - przywraca celownik, ilość hp, czas.

 

No i cieszymy się grą, dodam jeszcze, że czym lepszy mamy komputer i lepszą kartę graficzną to będziemy mieli więcej fps'ów.

 

Poradnik By FaLOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Developer na niektorych serwerach jest zabroniony ( Nwm dokładnie )

2. Po co fps_max itd 999? jak można ustawić fps_max 101 i też bedzie dobrze bo Cs jest orginalny że nie przekracza 100 fpsow a jak jest wiecej to sie poprostu utrzymuje na 100, przynajmniej u mnie :)

3. Moglbys dodac jakies screeny wtedy wyglada przejrzyscie i ładnie.

4.  "Krok pierwszy - Wyłączenie Synchronizacji Pionowej w NVIDIA" - A jak ktoś nie ma karty graficzej Nvidii? :)

 

Wiem ,że czepiam sie byle czego ale Poradnik to Poradnik a nie napisane byle jak :)

 

Myśle że odemnie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hud_draw 0 spowoduje zniknięcie z ekranu: ilości hp, czasu, naboi oraz celownika..

 

Myślę, że gracze nie są aż tak zdesperowani by wpisywać do konsoli tą komendę :)

 

Mogłeś wytłumaczyć co te komendy zmieniają, bo niektórzy nie lubią wpisywać w ciemno i patrzeć na niewiadome rezultaty w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hud_draw 0 spowoduje zniknięcie z ekranu: ilości hp, czasu, naboi oraz celownika..

 

Myślę, że gracze nie są aż tak zdesperowani by wpisywać do konsoli tą komendę :)

 

Mogłeś wytłumaczyć co te komendy zmieniają, bo niektórzy nie lubią wpisywać w ciemno i patrzeć na niewiadome rezultaty w grze.

Ale zwiększa fps'y także. Po 2. ja nie potrafię robić poradników, wolałbym reklamy zrobić, ale jak trzeba poradniki to trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Developer na niektorych serwerach jest zabroniony ( Nwm dokładnie )

2. Po co fps_max itd 999? jak można ustawić fps_max 101 i też bedzie dobrze bo Cs jest orginalny że nie przekracza 100 fpsow a jak jest wiecej to sie poprostu utrzymuje na 100, przynajmniej u mnie :)

3. Moglbys dodac jakies screeny wtedy wyglada przejrzyscie i ładnie.

4.  "Krok pierwszy - Wyłączenie Synchronizacji Pionowej w NVIDIA" - A jak ktoś nie ma karty graficzej Nvidii? :)

 

Wiem ,że czepiam sie byle czego ale Poradnik to Poradnik a nie napisane byle jak :)

 

Myśle że odemnie tyle

No może i racja, ale jak już napisałem nie potrafię robić poradników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwiększa fps'y także.

Tylko jaki jest sens zwiększania fpsów dla komfortowej gry, jeśli przez tą komendę nie mamy celownika / hp / naboi :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest sens zwiększania fpsów dla komfortowej gry, jeśli przez tą komendę nie mamy celownika / hp / naboi :D?

Na serwie dr jest sens. Przejdziesz mapę to wpisujesz hud_Draw 1 i jest normalnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwie dr jest sens. Przejdziesz mapę to wpisujesz hud_Draw 1 i jest normalnie. :)

Jak na deathrun to ok :D

ale i tak dopisałbym w poradniku co ta komenda wyłącza i ewentualnie dopisać, że na tego typu serwery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności