Skocz do zawartości

Podanie - Nax


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Nax


2. Imię: Adam


3. Wiek: 17lat


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Jak będzie trzeba to tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Nax/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Są wakacje, większość adminów wyjechało lub nie mają czasu, czasami trzeba też pomóc tym którzy są obecni na serwerze, bo nie zawsze są w stanie zając wszystkim 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak STEAM_0:1:2532675


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3/4h


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): teraz są wakacje czyli praktycznie od 12-24


12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): tak


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dopiero niedawno zacząłeś grać i masz przegrane 20h, wymagania spełniasz ale nie jestem pewien co do twojej przyszłej aktywności na serwie, dużo ludzi teraz zaczyna grać na tym serwie bo jest nowe wszystko i w ogóle. Ja tak miałem chciałem mieć admina na szybko, a teraz ? Nie chce mi się grać na serwerze. Myślę sobie ,że jednak będziesz aktywnie grał na tym serwie, jestem na tak ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny. A Ci co piszą, że aktywny często na serv too.. 22h to nie jest aż tak dużo. Tak jak napisał Gemciu, jeśli bd aktywny na serv to Tak, bo obstawiam, że ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby ma ponad 20h, ale widzę, że gra tam krótko. Powinieneś pograć chociaż tydzień/dwa na serwerze i dopiero złożyć podanie, bo nie wiadomo, czy ci się to zaraz nie znudzi. A widzę, że niektóre osoby wyżej, dokładnie nie zobaczyli, a  już się wypowiadają. Jeśli będziesz tam na pewno grał, to jestem na tak, bo inaczej to nie ma sensu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral

Nie widzę cię tak często na serwerze

+steam

Poza tym, ja gdy poprzednio starałem się o admina, miałem ponad 100 godzin przegranych, a i tak mówili, że za mało. Ciebie znają jesteś Donatorem, Grafikiem, masz wysoką reputacje. Myślę, że w przeciwnym razie miałbyś same nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE mała aktywność na serwerze.

 

Panowie czy dla was 25h na serwerze to jest wystarczająca aktywność gdzie tylko autor tematu wbił 20h piszę podanie na admina,dla mnie bezsens przyjmowanie nowych adminów którzy nie znają dobrze serwera i graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności