Skocz do zawartości

Podanie Mazowiecki Marcin


Mazowiecki Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 1. Nick: Mazowiecki Marcin

2. Imię: Marcin

3. Wiek: 18 ( lipiec 28 )

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(6/10): Spokojnie szybko się wszystkiego nauczę.

5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak (złośliwi powiedzą że trzeszczy,nonsens będę zamykał okno ;) )

6. Składka(Tak/Nie): Tak

  7. Link do swojego GT  **:  http://www.gametracker.com/player/Mazowiecki%20Marcin/193.33.177.101:27156/ (Gametracker po resecie,nie zamierzam się chwalić ale +8000min mam

jeszcze)

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Marcin mieszkam w spokojnym mieście koło Warszawy a mianowicie w Markach,kolega z naszej serwerowni wciągnął mnie w grę Counter Strike ;). Zarzekałem się że nie będzie fajnie,przecież niby nie mam czasu (praca,dom,obowiązki),ale spróbowałem.
Gra wciągnęła tak bardzo,że uczeń przerósł mistrza.Codzienne rozmowy w szkole,ciekawostki,śmieszne sytuacje stały się chlebem powszednim,ale dość już tej brazylijskiej telenoweli moi drodzy.
Pragnę zostać adminem,po to by nieść pomoc graczom (którym sam jestem) bo są bezradni z powodu cheaterów,haksów i różnych takich.
Sam wiem jakie to trudne grać w upragnioną grę gdy nie ma admina a koleś strzela banie z aimem ;).

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie posiadam steam

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Z tym serwerem chyba związałem się na amen. Dziennie? 5-7h

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 7dni w tygodniu

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 1 rok,lecz potrafię naprawdę często otwierać tabelę.

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie byłem adminem,kiedyś musi być ten pierwszy

raz hihi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze dopiero zlozyl aplikacje.

Gra na serwerze wiele miesiecy w duzym wymiarze godzin. Jest ogarnietym, bardzo kontaktowym czlowiekiem + spełnia wszystkie wymagania.

Wielkie Tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, ja musze każdemu mówić że czerwony dla administracji? Macie regulamin forum i tam pisze.  

Grasz bardzo długo na serwie, każdy cie zna i jak HARDWELL napisał pewnie połowa sie dziwi że jeszcze adma nie masz :) I to najwyższy czas

Tak, staż na serwie, aktywność na forum .. wymagania, A z adminem to ci pomożemy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności