Skocz do zawartości

Skarga na adminów


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Medyk + (Skiperek)


2.Nick admina/gracza który zawinił: admini

3.Admin/Gracz : admini

4.Data i godzina: długi czas

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): pełno świadków

6.Opis sytuacji:Chciałbym złożyć skargę na adminów o_O Tak na powagę to zero adminów praktycznie. Od czasu do czasu widzę z rana Wozika oraz P-ce a tak zero adminów. Pytanie do ludzi gdzie wy macie tych 16 adminów jak ja gram trochę na tym servie a zero admiów nie widzę oprócz Tych dwóch up wymienionych. Po serverze biegają ogólnie cheaterzy. Nie chce wymieniać bo ich jest pełno non stop. Barxin czy jakoś tak wh latają na sh pisać na forum aby ktoś wbił zawsze nie ma admina. To ja się pytam gdzie oni są tylko bez potrzebnie zajmują posadę adminów gdzie jest dużo chętnych ja tego nie rozumiem. Tak jestem spamerem przyznaję się ale nie da się tego już wytrzymać. Regulamin to tak traktują jakby go wgl nie było z rana z wieczora i za pewne po południu. Proszę administratora oraz Soota ogarnięcie tych i przyjąć aktywnych oraz dojrzałych adminów. DZiękuje za wysłuchanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sie pod tym podpisuje ... Jest niby 16 adminów żaden sie nie połaskawi i nie wejdzie chociaż na te 5min i nie popilnuje porządku ... Proszę Administaracje oraz Soota żeby zrobili z tym porządek .... Grać sie w takich warunkach nie da ... Proszę o natychmiastowa reakcje na ta skargę ...

 

 Dziękuje i Pozdrawiam .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tym razem zgadzam się z autorem skargi. Także grałam dzisiaj przez większość dnia i widziałam dwoch admow,którzy byli zainteresowani; tzn: Wozik & P-ce, nikt poza tym nie wchodzi, wczoraj bylo podobnie. Rozumiem - urlopy - urlopami, ale niemożliwe, aby wszyscy w tym samym czasie na nim byli. Proszę o jakąkolwiek reakcje w tej oto sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 Adminow nawet połowa nie raczy wejsc na serwer. Po co wam admin na serwie jak w ogole nic nie robicie a innym nie dajecie szansy? Brawo dla was

 

 

PODPISUJE SIE POD SKARGA - SZKODA SŁOW DO ADMINOW 

 

To nie idzie w strone P-ce i Wozika bo dzis akurat ich widziałem długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, pisałem do soota że mam problemy z internetem i nie będzie mnie przez parę dni (dziś dostałem informację od dostawcy internetu, że są prowadzone prace nad szybszym łączem i potrwa to kilka dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świadkiem,popieram Skiperka. Niby jest 16 adminów ale żadnego nie widać,prawie od kilku dni,aktualnie gram na serwie i barxin lata na sh,aimie oraz wh, nie ma żadnego admina żeby się tym zajął. Proszę o większą aktywność adminów obecnych, albo danie szansy innym na to stanowisko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pod tą skargą podpisuję, to prawda nie było mnie jakiś czas ale to z powodów wakacji ale od około 2 tygodni znowu gram i z administracji widzę tylko Wozika i P-ce reszty to jakby wgl nie było, reszta ignoruje to że jest adminem i nie grają, i moim zdaniem jest to żeby zrobić miejsce na innych dojrzałych ludzi którzy pasują na stanowisko admina i grają często na serwerze. Reszta adminów która jest wgl nie obecna na serwerze powinna zostać wywalona z administracji. Na serwie coraz częściej można spotkać czitera co doświadczyłem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw byla sytuacja, ze admin adminowi wchodzi w rachube, a teraz jest brak adminow. :) Tez sie podpisuje pod skarga :P gralem wczoraj okolo godziny i zadnego admina nie bylo, godziny wieczorne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedy moge to wchodze, a na gg jestem dostepny caly czas prawie. juz wczesniej mowilem zeby wywalac nieaktywnych adminow lub tych co graja w tych samych godzinach co inni admini.. tylko popatrzcie tez ile adminow ma wolne i jak wroca znowu bedzie zaduch ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram, ale niestety was nie widzę w tych godzinach co Ja jestem. Powiem tyle, że większość wyjechała więc nie dziwcie się że mało jest osób. Co prawda są osoby, które chodzą do pracy i są w godzinach wieczornych lub porannych albo nawet i nocnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież admini nie będą siedzieć 24h na serwach :x Zrozumcie że są wakacje i połowa powyjeżdżała mają urlopy :x Fakt dziwne że jest 16 adminów i tylko 2 aktywnych. Dlatego rada od Ariocha :x Niech soot sprawdzi kto ma najmniejszą aktywność na serwie i wyrzuca z pozycji adma :x Dziwne jest wgl to że macie aż16 adminów :x moim zdaniem 10 adminów w miarę aktywnych powinno wystarczyć :x

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komentarze wasze mnie rozwalają, "blablabla.. adminów nie ma" Jak nie ma, jak są. Macie na serwie opcję: /kontakt, piszecie admin jest albo płaczecie na serwie / forum że adma nie ma. Chyba nikt ci nie będzie siedział 24/7, wchodzą kiedy mogą (jak i ja). 

Skiperek, a do ciebie bo "nas" się za bardzo czepiasz, mówisz że na BF nie ma adminów, a na ZM są ? Oczywiście ilość tutaj jest większa, ale tam siedzicie?.. A więc nie mów że tu nie ma admów jak tam jest tak samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy siedzę tam i ktoś piszę od razu wbijam więc nie pisz na mój temat i temat zombi modu bo tam są admini. Jak widzisz są ludzie którzy tak samo jak twierdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy i tu masz wielką racje!
Ale po co do kogoś pisać na gg jak można napisać skargę i jeszcze liczyć na stanowisko admina....

 

Sorry ale moim zdaniem o to w tym chodziło...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności