Skocz do zawartości

Podanie Na Admina By The GumiS


TheGumiS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TheGumiS
2. Imię: Marcin
3. Wiek: 14
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7-8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/TheGumiS/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mało jest adminow a gram czesto, jestem kulturalny, ludzie sie ze mna śmieją :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Roznie bo moze cos wypasc ale po 6-8 h to tak ( ale nie non stop )
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: No jak najwiecej, nie moge w 100% sprecyzować.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5-6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

 

 

 

Ukończone 15 lat -
Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
Zachowanie kultury na serwerze +
Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
Posiadanie mikrofonu +
Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć za tydzień, P-ce ma racje, poza tym Twój wiek. piszesz, ze mozesz spędzać na serwie 6-8h, za miesiac kończą się wakacje - Ty masz 14 lat i będzie "Welcome school", więc wątpię, abyś tyle czasu poświęcał.

 

ps. Nauka to potęgi klucz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, i kolejne podanie, w którym zaczyna się wypominanie wieku... Ludzie, wiek=/=nieogar, jeśli ktoś mający 14 czy mniej lat jest w stanie ogarnąć i zna się na rzeczy, to czemu nie można dać mu szansy? Najlepszym tutaj przykładem jest COD4k i admin Pebble, który ma 11 lat i nie ma na niego żadnych skarg. Jeśli chodzi o godziny to myślę, że trochę przesadziłeś. W wakacje 6h to jeszcze rozumiem, ale w trakcie roku szkolnego wątpię, że będziesz więcej niż 4h, ale to i tak dosyć sporo. Znajomość AMXX na dobrym poziomie, minusem jest brak Steam'a, lecz na obecną chwilę z adminów posiadamy tylko ja i P-Ce. Doświadczenie z tego co piszesz posiadasz, więc wiesz co i jak. Proponuję okres próbny :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :)

-Składa ponownie podanie, czyli mu zależy

-AMX

-Składka

-Nie przypominam sobie, żeby w mojej obecności kogoś obrażał albo zachował się nie kulturalnie

- Może i jest za młody, ale jak dostanie okres próbny to zobaczymy jak się spisze. Napisał że miał już admina czyli wie o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym podaniu pisze zd jest 15 adminow a wy dalej skladacie podania... Nie zawsze zachowujesz sie kulturalnie i jestes za mlody wiec na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie macie racji. Piszecie, że wiek nie ma nic wspólnego z adminem. No proszę...Rozumiem, że można zrobić wyjątek, ale bez przesady. Może niedługo będą admini w wieku 8-10 lat? Na serwerze jesteś aktywny, ale widzę z wypowiedzi Vernona, nie zawsze kulturalny. Wiadomo, czasami, ale myślę, że nie ciągle. Amxx też ogarnięte. Mógłbyś być pod okiem adminów Bf2 i jeżelibyś miał jakiś problem, myślę, że oni by ci pomogli. Wiadomo, że po wakacjach, będziesz siedział miej na serwerze, ale chyba to nie będzie 15 min dziennie. Jestem za okresem próbnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zwolniło się na miejsce to i tak byłabym na nie, ponieważ jesteś za młody a i nie zawsze zachowujesz się jak przystało na człowieka. Fakt, jestem nie miła i surowa...ale taka jest kolej rzeczy jesli chodzi o wymagania. Amx jest dobry, bo nie powiem, że nie, ale Ja bym się wstrzymała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty pisz na Pw/GG

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności