Jump to content
Sign in to follow this  
Guli Wer

v_knife.dml - nóż w lewej dłoni, reszta broni w prawej

Recommended Posts

Nazwa skinu/modelu: v_knife.dml
Opis: Dzięki temu modelowi nóż będziemy trzymać w lewej ręce, wszystkie bronie zostaną w prawej (jeżeli takie macie domyślne ustawienie)
Instalacja: Plik wklejamy do folderu "D:\Program Files(x86)\Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike\models" Tak jest u mnie. Chodzi o to, aby wrzucić go do folderu z modelami.

ScreenShoty:

4UeuhH.jpg
Download: http://speedy.sh/dHqUw/v-knife.mdl
Źródło: Nie pamiętam skąd go pobrałem, dawno to było, lecz plik wziąłem ze swojego kompa.

Siwy ale jak wpiszemy cl_lw 0 to się rozrzut zmienia, najlepiej to zauważyc strzelając Full auto w ścianę z famasa xd

No tak ale niektórym taki rozrzut z cl_lw 0 może przeszkadzac, i wolą grac na starym recoilu :P

Ze względu właśnie na ten recoil nic o tym nie pisałem. Jak ktoś się uprze, albo nie chce mu się bawić z wgrywaniem można te pare linijek** wklepać do configu, ale działa to tylko na klawisze 1,2,3 bo jak zmienimy np. klikając Q to z tego co sprawdzałem może nam broń zostać w lewej. Innymisłowy wgranie modelu to sposób bezproblemowy.

**

bind "1" "slot1; cl_righthand 1"

bind "2" "slot2; cl_righthand 1"

bind "3" "slot3; cl_righthand 0"

bind "4" "slot4; cl_righthand 1"

@Przy tej komendzie co podałeś Siwy zmienia się też czas reakcji broni od czasu kliknięcia myszką, także nie polecam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines